انتخاب آقای شعیب نظری به عنوان سرپرست شهرداری قروه

انتخاب آقای شعیب نظری به عنوان سرپرست شهرداری قروه

انتخاب آقای شعیب نظری به عنوان سرپرست شهرداری قروه

آقای شعیب نظری از کارکنان شهرداری قروه با رای اکثریت اعضای شورای اسلامی (7 رای) به عنوان سرپرست شهراری قروه انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قروه جلسه معارفه سرپرست شهرداری قروه روز پنجشنبه مورخ 03/11/98 با حضور اعضای شورای اسلامی شهر قروه و مدیران و کارکنان شهرداری قروه در سالن جلسات شهرداری قروه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه آقای حسین احمدی رئیس شورای اسلامی شورای قروه گفت: با توجه به اتفاقات ناگواری که روزهای گذشته در شهرداری قروه رخ داد اعضای شورا بنابر وظیفه قانونی خود طی جلسات فشرده با اعضای شورای شهر و مسئولین ذیربط، به اتفاق نظر تصمیم به انتخاب آقای شعیب نظری به عنوان سرپرست شهرداری قروه گرفتند.

ایشان ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست شهرداری قروه اظهار داشت: بمنظور تسریع در روند رسیدگی به امورات مربوط به شهروندان جلسات شورا جهت انتخاب سرپرست شهرداری به صورت فشرده برگزار گردید و امیدوارم در آینده بتوانیم با همکاری اعضای شورای اسلامی و کارکنان شهرداری قروه ایشان را در این مسئولیت سنگین و خطیر یاری نماییم.

در ادامه آقای نظری سرپرست شهرداری ضمن تشکر از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر قروه گفت: از تمامی اعضای شورای شهر قروه، مدیران و کارکنان شهرداری قروه می خواهم بنده را در این راه خطیر همراهی نمایند تا بتوانیم دست به دست هم اعتماد از دست رفته را بازسازی کنیم.

سرپرست شهرداری قروه بیان کرد: شهرداری تنها نهادی می باشد که مستقیما درآمد وصولی را برای شهروندان هزینه می کند و امیدوارم بتوانیم با تعامل و همکاری متقابل در چارچوب قانون، به شهروندان شریف قروه خدمت رسانی شایسته کنیم.

این جلسه در نهایت با قرائت ابلاغ سرپرست شهرداری قروه  توسط رئیس شورای اسلامی شهر قروه به پایان رسید.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قروه

    منبع خبر

    شهرداری قروه

    شهرداری قروه یک شهرداری در شهر قروه می باشد

      نظرات