کتاب خدمات امور مشترکین در شرکتهای آب و فاضلاب شهری رونمایی شد

کتاب خدمات امور مشترکین در شرکتهای آب و فاضلاب شهری رونمایی شد

با حمایت شرکت آب و فاضلاب شهری استان خوزستان ، کتاب خدمات امور مشترکین در شرکتهای آب و فاضلاب شهری منتشر و در دسترس علاقمندان به این حوزه قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان خوزستان، صبح امروز با حضور مشاور هنری استاندار،معاون بهره برداری،معاون مشترکین و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت آبفا استان، کتاب خدمات امور مشترکین در شرکتهای آب و فاضلاب شهری در نمایشگاه کتاب اهواز رونمایی شد .

مشاور هنری استاندار خوزستان در آیین رونمایی از این کتاب گفت: در برهه ای هستیم که به تولید اندیشه و سرزندگی جامعه به عنوان زیربنای توسعه نیاز داریم و باید تلاش کنیم که سرانه مطالعه را بالا ببریم و فضای استان را به فضای پژوهشی تبدیل کنیم .

رضا کیانی گلشویی افزود:استان خوزستان افراد محقق،صاحب اندیشه و افراد فرهیخته بسیار زیادی دارد که باید به عنوان پتانسیل های انسانی و زیربنای توسعه به انان ارج نهاده شود .

وی در ادامه با تشکر از سرکار خانم کیانی،در ثبت این اثر ماندگار تاکید کرد:این کتاب در جهت مستندسازی،ثبت امار و از سویی دیگر تکریم ارباب رجوع اثری گرانقدر است .

مشاور هنری استاندار خوزستان اظهار امیدواری کرد:در اینده ای نزدیک شاهد نقد و تحلیل این کتاب به همت شرکت آب و فاضلاب خوزستان باشیم .

معاون درآمد و امور مشترکین آبفا خوزستان با اشاره به اینکه در کل کشور منبع جامعی در خصوص موضوعات خدمات مشترکین و درآمد وجود ندارد، در این آیین گفت: چاپ و نشر این کتاب به عنوان یک سند معتبر می تواند برای مدیران حال حاضر و اینده این صنعت کتابی راهگشا و منبعی برای شناخت بیشتر شرح وظایف سازمانی و نحوه اجرایی کارها باشد .

محسن درفشان خاطر نشان کرد: این کتاب باعث می گردد تمامی قوانین،تجارب، ایین نامه ها و دستورالعمل های مورد استفاده در حوزه مشترکین، بصورت یکجا و در قالب یک کتاب مورد استفاده قرار بگیرد .

نویسنده کتاب خدمات امور مشترکین در شرکتهای آب و فاضلاب شهری در ایین رونمایی از این کتاب با تشکر از تمامی کسانی که در به انجام رساندن این اثر وی را همراهی کرده اند تقدیر کرد و گفت: مدیران و کارکنان همگی می توانند از این کتاب به عنوان یک سند معتبر در دسترسی به ایین نامه ها و دستور العملها بهره گیرند .

مژگان کیانی افزود: در این کتاب با زبانی ساده و شیوا ، مطالب مربوط به آشنایی با خدمات 22 گانه امور مشترکین، آئین نامه های حقوقی و قانونی، میزخدمت، دفاتر پیشخوان و موارد تخصصی مفید و کاربردی در اختیار خوانندگان قرار گرفته است .

قابل ذکر است: این کتاب به گونه­ ای تدوین شده است که مشترکین و کارکنان علاقه مند به دانش امور مشترکین با توجه به توان علمی و فکری خود از آن بهره­ مند شوند .

گفتنی است: این کتاب 622 صفحه ای در 7 فصل و دو جلد توسط خانم مژگان کیانی مسئول نظارت بر عملکرد دفاتر پیشخوان و مشاور معاون خدمات و امور مشترکین شرکت آبفا خوزستان تهیه و با حمایت های مدیرعامل و معاون خدمات مشترکین شرکت آبفا خوزستان منتشر شده است .

تنظیم: راشین نجارپور

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان یک شرکت در شهر اهواز می باشد

   نظرات