پیش بینی بارش پراکنده باران و برف در استان

پیش بینی بارش پراکنده باران و برف در استان

پیش بینی بارش پراکنده باران و برف در استان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد بارش پراکنده باران وبرف را پیش بینی کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی از بعدازظهرامروز تا صبح روز یکشنبه بارش های پراکنده ای بیشتر در نیمه شمالی و نواحی شرقی استان پیش بینی می شود که در نواحی سردسیر و کوهستانی به شکل برف خواهد بود.
ضمن اینکه در روز یکشنبه تا ظهر روز دوشنبه احتمالا بارش ها بسیار اندک و به مناطق مرتفع کوهستانی محدود خواهد شد اما در بعدازظهر روز دوشنبه تا صبح روز سه شنبه مجددا بارش های خفیف و پراکنده ای در سطح استان خواهیم داشت و در روز سه شنبه جو نسبتا آرامی بر روی استان مستقر خواهد شد .
همچنین طی امروز و فردا در بخش هایی از نیمه جنوبی و نوار شرقی استان گاهی سرعت وزش باد افزایش و در ساعات بامداد و اوایل صبح پدیده مه در بسیاری از نقاط تشکیل خواهد شد دمای هوا نیز طی امروز در غالب نقاط به طور نسبی افزایش اما طی فردا دمای هوا در اکثر نقاط استان کاهش و در روزهای یکشنبه و دوشنبه تغییرات دمای در سطح استان اندک اما نامنظم خواهد بود .
طی ۲۴ ساعت گذشته ریوش با کمینه دمای ۹- درجه سانتیگراد سرد‎ترین و سرخس با بیشینه دمای ۱۶ درجه سانتیگراد گرم ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای شهر مشهد به ترتیب ۲+ و ۹+ درجه سانتیگراد بوده است.
همچنین آسمان امروز شنبه شهرستان مشهد قسمتی ابری با مه رقیق صبحگاهی در بعدازظهر بتدریج افزایش ابر و در عصر و شب با بارش پراکنده باران و برف گاهی با افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود.دمای هوای امروزمشهد درگرمترین زمان ۶درجه سانتیگراد که درسردترین زمان به ۲درجه زیر صفرکاهش خواهد یافت.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات