ضرورت اعزام ماشين آلات راهسازي به مناطق سیل زده...

ضرورت اعزام ماشين آلات راهسازي به مناطق سیل زده...

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در شصت و دومین جلسه علنی شورای اسلامي شهر در سال جاری، با اشاره به لایحه شهرداری برای کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان تاکید کرد: سیستان و بلوچستان در حوزه راهداری وسعت زیادی دارد؛ از همین رو وجود ماشين آلات در این منطقه برای بازگشایی راه ها بسیار ضروری است.

وی افزود: با توجه به بسته بودن راه اکثر روستاهای استان سیستان و بلوچستان، حتی وجود يك لودر نيز در بازگشايي راهها تاثير گذار است.

داودی تاکید کرد: علاوه بر اعزام ماشین آلات به منطقه سیستان و بلوچستان یک نماینده از شهرداری قزوین برای کنترل و نظارت بر عملکرد ماشین آلات اعزام شود. همچنین با توجه به موافقت ضمنی شهردار قزوین، مبلغ ۵۰ میلیون تومان بابت ماشین آلات و ۵۰ میلیون تومان نيز به صورت نقدی از طریق جمعیت هلال احمر به سیل زدگان این استان کمک شود.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه به اشاره به تملکات منطقه یک شهرداری قزوین تصریح کرد: در منطقه یک مشکلات زیادی در حوزه املاک وجود دارد؛ تعدادی از املاک دارای شرایط ویژه هستند؛ بنابراین باید در این زمینه اولویت بندی صورت گیرد و تملکات طبق اولویت‌ها پیش برود.
پایان پیام/

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر قزوین

    منبع خبر

    شورای شهر قزوین

    شورای شهر قزوین یک شورای شهر در شهر قزوین می باشد

      نظرات