هشتمین جلسه شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای کرمان برگزار شد

هشتمین جلسه شورای فرهنگی با حضور مهندس رشیدی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و سایر اعضاء شورا در دفتر مدیریت عامل تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، روز دوشنبه هفتم بهمن ماه، هشتمین جلسه شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای کرمان با حضور مهندس رشیدی مدیرعامل، مهندس عربپور معاون حفاظت و بهره برداری، رضا سلاجقه معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی، مهندس نمازیان معاون برنامه ریزی، حجت الاسلام و المسلمین حسین رحماندوست امام جماعت شرکت و سایر اعضاء شورا، در محل دفتر مدیرعامل برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس رشیدی شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) را تسلیت گفت و  افزود: انتظار می رود برنامه های فرهنگی شرکت همانند سالهای گذشته با قوت و دقت لازم در جهت توسعه مبانی دینی و ارتقاء ارزشهای اخلاقی پیش برود . وی ضمن اعلام رضایت از فعالیت های انجام شده در حوزه فرهنگی، خواستار بهبود و اهمیت به مسائل فرهنگی در همه ابعاد شد.

مدیرعامل آب منطقه ای با بیان اینکه شورای فرهنگی باید در مسائل مختلف ورود نماید افزود: کارهای فرهنگی به صورتی انجام شود که میزان بهره وری و کار مفید کارمندان افزایش یابد و عملکرد شرکت در موارد مختلف فرهنگی رصد شود. مهندس رشیدی همچنین از همکاران روابط عمومی به خاطر فعالیت های انجام شده تقدیر و تشکر نمود.

مهندس شکیبائی دبیر شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای کرمان نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این شورا از ابتدای سال تاکنون به اهم فعالیت های فرهنگی در ایام الله دهه فجر پرداخت و افزود: طبق برنامه های ابلاغی از سوی شورای فرهنگی و دینی شرکت مدیریت منابع آب پیش خواهیم رفت.

وی در این خصوص به برنامه های شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای از جمله غبار روبی مزار شهدا، نصب بنرهای گرامیداشت دهه فجر و یوم الله 22 بنر و نصب در ورودی شرکت، اهداء جوایز و لوح تقدیر به نفرات برتر شرکت کننده در مسابقه کتابخوانی نماز به قید قرعه، به شرکت کنندگان در مسابقه نقاشی ویژه فرزندان همکار با محوریت نماز و همچنین به یاوران و فعالان نماز، تهیه محتوا برای تلویزیون های شهری در رابطه با دستاوردهای دهه فجر و پخش از تمامی تلویزیون های شهری در همه شهرستانها، پخش موسیقی و نواهای انقلابی در دهه فجر از بلندگوی شرکت، حضور در راهپیمائی 22 بهمن، دیدار با خانواده های معزز شهدا، و ایثار گران اشاره نمود و تصریح کرد: امسال نیز مانند سالهای گذشته سعی داریم برنامه ها به بهترین نحو ممکن برگزار گردد.

لازم به ذکر است در همین جلسه مصوب شد به مناسبت شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) روز سه شنبه هشتم بهمن ماه در محل نمازخانه شرکت با حضور بانوان همکار مراسم پرفیض قرائت حدیث کساء برگزار شود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات