برگزیدگان طرح ملی داناب در اصفهان معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان، مهندس محمد شفائی گفت: در نهمین طرح داناب بیش از 192 هزار دانش آموز مدارس متوسطه دوره اول در مناطق 41 گانه استان با آموزش های حفاظت از منابع آب آشنا شدند.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان اظهار کرد: در طرح داناب امسال، هفت هزار و 500 اثر از دانش آموزان استان اصفهان به دبیرخانه ارسال شد که در بررسی آثار رسیده به دبیرخانه، مناطق آموزش و پرورش شهرستانهای چادگان ، جرقویه علیا و بویین میاندشت هر کدام به ترتیب با 46 ، 33 و 24 درصد بالاترین تعداد شرکت کننده نسبت به جمعیت را دارا بودند . شفائی افزود: از تعداد آثار ارسالی در کل استان اصفهان 537 اثر در سال تحصیلی 97-98  به عنوان برگزیده های دانش آموزی معرفی شدند. وی تصریح کرد: این جشنواره در 12 عنوان برگزار شد که شامل نقاشی، وبلاگ، تحقیق ، روزنامه دیواری ، شعر ، ماکت ، داستان ، عکس ، فیلم ،  پاورپوینت و ایده بود. به گفته وی، در آیین پایانی نهمین همایش طرح داناب، جوایز دانش آموزان ، رابطان و کارشناسان آموزش و پرورش به آنها اهدا شد . مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: طرح ملی دانش آموزی نجات آب که به اختصارداناب خوانده می شود برای مشارکت دانش آموزان در راستای گسترش فرهنگ صحیح حفاظت از آب است. شفائی با تأکید بر این که برای دریافت |آثار جدید سایت داناب از روز شنبه پنجم بهمن بازگشایی می شود ، گفت : کتابهای سه مقطع و شیوه نامه داناب در سایت شرکت با آدرس www.esrw.ir قابل مشاهده است . وی تصریح کرد : مهلت برای ارسال آثار تا آخر فروردین ماه  سال 99 ادامه دارد .

شفائی با بیان این که در این مراسم از نمایش با تکنیک پرده سبز رونمایی شد ، یاد آور شد : شرکت آب منطقه ای اصفهان آمادگی دارد تا برای هر کدام از مدارسی که تمایل به اجرای این فیلم را داشته باشند آن را اجرا نماید .

در این مراسم مهندس حسن ساسانی معاون حفاظت و بهره برداری، محمد ناظم زاده معاون آموزش متوسطه و علی اعرابی رئیس اداره آموزش دوره اول متوسطه و حشمت انتخابی فعال محیط زیست به ایراد سخنرانی پرداختند و از اهمیت این طرح و فعالیت پویای آن توسط معلمین و دانش آموزان سخن گفتند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات