تمام شهر مهیای جشن انقلاب می شود

تمام شهر مهیای جشن انقلاب می شود

تمام شهر مهیای جشن انقلاب می شود

قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد از برگزاری هرچه باشکوه تر جشن انقلاب در تمامی نقاط ۱۳ گانه شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در خصوص تمهیدات پیش بینی شده برای این ایام گفت: جانمایی و نصب ۴ گل نوشته با موضوع دهه فجر در چهار میدان سطح شهر (میدان صاحب الزمان، میدان انقلاب، میدان ۱۷ شهریور و میدان فلسطین)، از برنامه های در نظر گرفته شده است و در شب ۱۱ بهمن کلیه پرده های مناسبتی دهه فاطمیه از سطح شهر جمع خواهد شد و با استفاده بیش از هزار و صد پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران عرشه پل های شهر  آذین بندی می شوند همچنین تمامی آذین بندی ها و چراغانی های سطح شهر رفع نقص شده و فعال خواهند بود و در همین راستا  ۵ مکان بصورت ویژه ریسه بندی خواهد شد.
یعقوبی در خصوص برگزاری جشن های ایام دهه فجر در سطح شهر گفت: این جشن ها در مسیرهای میدان امام رضا(ع) تا میدان ۱۵ خرداد، پل فجر تا حرم مطهر، چهارراه برق تا بازار فردوسی، میدان شهدا تا میدان امام حسین(ع)، میدان شهدا تا میدان شریعتی، میدان پارک تا میدان بسیج و میدان شهدا تا میدان امام خمینی (ره) با عنوان "خیابان انقلاب" برگزار می شود.
وی افزود: در تمامی فرهنگسراهای شهر نمایشگاه عکس انقلاب، اجرا سرودهای انقلابی توسط دانش آموزان و ویژه برنامه هایی با موضع آموزشی، خانوادگی، فرهنگی تدارک دیده شده است.
️قائم مقام ستاد مناسبتهای شهرداری مشهد از برگزاری رژه تاکسیران ها از فرودگاه تا حرم مطهر در روز ۱۲ بهمن ماه خبر داد و گفت: در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن  برای تمامی شرکت کنندگان در مراسم، سرویس دهی رایگان با ۷۰ دستگاه اتوبوس انجام می شود و همچنین سرویس دهی رایگان با ۸۰ دستگاه اتوبوس برای دانش آموزان در راهپیمایی روز ۱۲ بهمن ماه پیش بینی شده است.
️معاون شهردار مشهد اظهار داشت: در خط ۱ و ۲ قطار شهری در روز ۲۲ بهمن ماه سرویس دهی رایگان و افزایش یک ساعت سرویس دهی نیز پیش بینی شده است.
یعقوبی افزود: عملیات رفت و روب و شست و شوی معابر اصلی شهر به ویژه مسیرهای منتهی به حرم مطهر به طور ویژه انجام خواهد شد.
وی عنوان کرد: سه هزار و ۶۳ فضای پارک غیر حاشیه ای خودرو در بافت حرم مطهر در نظر گرفته شده است.
یعقوبی افزود: در تمامی نمایشگرهای سطح شهر از ۱۲ لغایت ۲۲ بهمن ها کلیپ های متناسب با این ایام پخش خواهد شد و مراسم نورافشانی در مناطق مختلف شهر صورت می پذیرد.
وی در پایان به پروژه قابل بهره برداری در ایام جشن انقلاب اشاره کرد و گفت:افتتاح ایستگاه آتش نشانی شاهنامه در بولوار شاهنامه، بهره برداری از ۲ دستگاه خودرو پلتفرم منحصر بفرد آتش نشانی، بهره برداری از بازار قائم و بازار میوه و تره بار میرزا کوچک خان، همچنین کلنگ زنی شبکه جداسازی خطوط انتقال آب شرب از آب خام در مناطق ۹، ۸، ۱۱ و ۱۲ تنها بخشی  از پروژه های قابل بهره برداری و افتتاح معاونت خدمات شهری در این ایام خواهد بود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات