پیام مشترک شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه به مناسبت فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر

پیام مشترک شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه به مناسبت فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر

متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

والفجر و ليال عشر

خدای متعال را سپاس که به برکت نفس قدسی حضرت روح‌الله و ایثار و فداکاری شهیدان والامقام عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز روان و واژه‌های جهاد و شهادت را از اوج اندیشه به ژرفای دل جاری ساخت.

دهه فجر، ميلاد امتي است كه در تاريخ بشري، يكي از شورانگيزترين، عمیق‌ترین و زيباترين تحولات حماسه‌آفرین را بر مبناي «ايمان» و بر محور رهبري آفريده است .

انقلاب ما نشئت‌گرفته از نهضت سيدالشهدا (ع) است ويكي از اهداف اين انقلاب حمايت از مظلومين و مبارزه عليه استکبار جهانی است.

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه درصحنه ایران است.  بی‌تردید در 22 بهمن‌ماه امسال حضور مردم بار دیگر حماسه‌ای زرین از افتخار را بر تاریخ این مرزوبوم حک خواهد کرد و موجی خروشان در جای‌جای ایران اسلامی، روان خواهد شد.

این‌جانبان ضمن تبریک ایام فرخنده دهه فجر به رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، ملت حماسه‌آفرین و انقلابی و همشهریان محترم و شهیدپرور مبارکه ، از درگاه حضرت دوست توفیق پاسداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی و عزت و اقتدار ایران عزیز را خواستاریم.

سید محسن هاشمی - شهردار مبارکه

هدایت اله عباسیان-رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه

اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مبارکه

  منبع خبر

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه یک شهرداری در شهر مبارکه می باشد

   نظرات