استاندار اردبیل:اقدامات بسیار خوبی در بخش آب استان اتفاق...

استاندار اردبیل:اقدامات بسیار خوبی در بخش آب استان اتفاق...

به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و در اولین روز از چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی استاندار اردبیل به همراه مدیران دستگاههای اجرایی و قضایی استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در این دیدار که مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز گفت: انقلاب اسلامی، اعتبار و اثرگذاری بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران را در جهان بالا برده است.

آیت الله سیدحسن عاملی در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان  با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: شان و شرف یک ملت، بسته به اموری می‌باشد که انقلاب اسلامی در حد اعلی آنها را برای ملت ما به ارمغان آورده است .

وی با بیان اینکه پیشرفت‌های علمی و سهیم شدن در تولید دانش جهانی نشانگر اوج اقتدار علمی ایران در دوران محاصره و تحریم است، گفت: در گذشته راه و مسیر پیشرفت برای جامعه علمی وجود نداشت ولی با پیروزی انقلاب اسلامی این راه برای نخبگان علمی هموار شد .

وی دموکراسی حقیقی؛ حاکمیت ملی و استقلال سیاسی، تأثیرگذاری در عرصه بین‌الملل و حضور در معادلات منطقه‌ای و جهانی، داشتن اقتدار نظامی و صیانت و حراست از تمامیت ارضی، داشتن رهبریت صالح و فضای آزادی بیان و نقد و تضارب آراء را از برکات انقلاب اسلامی برشمرد .

امام جمعه اردبیل با بیان اینکه یکی از برکات انقلاب اسلامی استقلال می باشد، گفت: در سایه این استقلال، اقتدار نظامی، سیاسی و اقتصادی در کشور روز بروز بیشتر شده است .

استاندار اردبیل نیز در این دیدار که مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل نیز حضور داشت با بیان اینکه تحریم‌ها نتوانسته مانعی جدی در برابر  اقدامات توسعه‌ای و پیشرفت کشور باشد، اظهار داشت: جود این تحریم ها اقدامات بسیار خوبی در جهت توسعه، رشد و آبادانی استان در سالهای اخیر انجام گرفته است که قسمت قابل توجهی از این اقدامات در بخش آب انجام گرفته است.

اکبر بهنامجو افزود: در بخش‌های کشاورزی، صرفه جویی در آب، راه، خط ریلی، صادرات و تولید اقدامات زیادی در کشور و استان انجام گرفته و مسیر توسعه با وحدت و همدلی با شتاب در حال طی شدن است .

وی  با بیان اینکه  افکار امام خمینی (ره) در دنیا رواج یافته و استکبار ستیزی نهادینه شده، اضافه کرد: قیام امام راحل فقط برای معیشت مردم نبود و این انقلاب توانست دست استکبار را از کشور قطع کند .

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات