بررسی لوایح شهرداری در پارلمان محلی قزوین

بررسی لوایح شهرداری در پارلمان محلی قزوین

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ در شصت و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قزوین در سال جاری، لایحه بررسی حریم قانونی رودخانه و شمول قانون منع فروش و واگذاری اراضی فاقد کاربری مسکونی مورد بحث و تبادل نظر اعضای شورای اسلامی شهر قزوین قرارگرفت و مقرر شد؛ در این خصوص طبق ضوابط و قوانین اقدام و از هرگونه تغییر کاربری فضای سبز به کاربری مسکونی جلوگیری شود.

براساس این گزارش؛ لایحه توافق ملکی در نهر دلیچای پس از چندین جلسه بررسی و بازدید میدانی با قید انجام براساس ضوابط و مقررات مورد تصویب اعضای شورای اسلامی شهر قزوین قرارگرفت.

این گزارش می افزاید؛ لایحه شهرداری پیرامون تامین منابع مالی هزینه های ساخت پروژه حکم آباد از محل فروش املاک تجاری براساس مصوبه کمیسیون مالی و اقتصادی به قید سه شرط تامین و مشخص شدن زمین، ارائه گزارش هزینه و درآمد تکمیل فاز یک و بررسی آن با حضور شهردار قزوین به شهرداری عودت داده شد.

این گزارش حاکی است؛ در این جلسه لایحه تهاتر هزینه های صدور پروانه ساختمانی مجتمع تحقیقاتی جهاد دانشگاهی در قالب آموزش و بهداشت پرسنل شهرداری قزوین به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر قزوین رسید.

این گزارش خاطرنشان می کند؛ در این جلسه مقرر شد؛ در خصوص نامه درخواست صندوق قرض الحسنه حضرت ابولفضل مبنی برتامین مالی ۲۰۰ میلیون تومانی به این صندوق به صورت لایحه توسط شهرداری به صحن شورا ارائه شود .

گفتنی است؛ در این جلسه مصوبات و برنامه ریزی های انجام شده در کمیته بانوان شورای اسلامی شهر قزوین برای آمادگی هر چه بیشتر برگزاری برنامه های میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر توسط رییس این کمیته تشریح شد.

پایان پیام/

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر قزوین

    منبع خبر

    شورای شهر قزوین

    شورای شهر قزوین یک شورای شهر در شهر قزوین می باشد

      نظرات