مهندس نبی مهداد بعنوان جانشین معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب...

قبل از ظهر دیروز شانزدهم بهمن ماه با حضور معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل و جمعی از مدیران ستادی و شهرستانها، نمایندگان مجری حوزه حفاظت و بهره برداری، مهندس نبی مهداد با حفظ سمت بعنوان جانشین معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل معرفی گردید .

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل  در این جلسه با اشاره به گستردگی حوزه فعالیت این معاونت که شامل 11 شهرستان و 9 منابع آب، 4 اداره سد در دست بهره برداری، 3 سد در شرف بهره برداری، 6 نماینده مجری و 5 دفتر ستادی می باشد اظهار داشت: 60-70 درصد فعالیت های شرکت آب منطقه ای در این حوزه متمرکز بوده و سطح فعالیت واحد های این مجموعه تاثیر مستقیمی بر ارتقای سطح خدمات شرکت و نیز رضایت مندی مشترکین و ارباب رجوع دارد.

مهندس نبی اله پاسبان عیسی لو همچنین راهبری، نظارت و کنترل و ارزیابی فعالیت های شهرستان ها را جزو وظایف دفاتر ستادی دانسته و بر حضور و بازدید مستمر مدیران و کارشناسان ستادی در شهرستان ها تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به تجارب، سوابق و ویژگی های فنی و شخصیتی مهندس مهداد، وی را به عنوان جانشین معاون حفاظت و بهره برداری معرفی و همکاری ایشان با این حوزه را مغتنم شمرده و از کلیه همکاران معاونت حفاظت و بهره برداری خواست همکاری شایسته ای با وی داشته باشند.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات