استفاده از تجارب بخش خصوصی لازمه ارتقای سطح کیفی اجرای زیرساخت...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: استفاده از تجارب بخش خصوصی مبتنی بر دانش و فناوری روز در طراحی و اجرای ساختمان و تاسیسات آبدرمانی ها، لازمه ارتقای سطح کیفی اجرای زیرساخت های آبدرمانیها است.

بعد از ظهر امروز جمعه هجدهم بهمن ماه، مهندس عباس جنگی مرنی با همراهی جمعی از مدیران این شرکت در بازدید از تعدادی آبدرمانی های شهر سرعین بر لزوم تبادل تجربیات در بخش طراحی و اجرای زیرساخت های آبدرمانی ها با بخش خصوصی تاکید کرد .

وی در این بازدید نقش اجتناب ناپذیر طراحی دانش محور و منطبق بر آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی در طراحی و اجرای ساختمانهای آبدرمانیها را یادآورشد و تصریح کرد: برای جلب رضایت توریست و افزایش ماندگاری مسافر در منطقه راهی جز ارتقاء شاخص های رضایتمندی گردشگر و بالا بردن سطح خدمات نداریم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل ارتباط و هماهنگی با بخش خصوصی را با هدف ارتقای طراحی آبدرمانیها بالاخص در بخش تاسیسات آبگرمها امری مهم برشمرد و افزود: در این راستا برگزاری سمینارهای مشترک علمی با حضور و مشارکت بخش خصوصی و نیز جامعه محققین دانشگاهی موثر خواهد بود.

مهندس جنگی مرنی با اشاره به آمادگی شرکت آب منطقه ای اردبیل برای استفاده از پتانسیل بخش خصوصی در بخش سرمایه گذاری اظهار داشت: پتانسیل آبهای معدنی استان اردبیل زبانزد مردم در کل دنیاست و بهره برداری مناسب از این پتانسیل وظایف همه ماست.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات