آماده‌باش کامل شهرداری قزوین برای مقابله با طوفان

آماده‌باش کامل شهرداری قزوین برای مقابله با طوفان

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ ذوالقدر گفت: نظر به سابقه طوفان سال  94 در شهر اسفروین و خسارات وارده در اثر این طوفان و پیرو دستور مرکز مدیریت بحران استانداری قزوین، تمامی حوزه‌های خدمات‌رسان شهرداری قزوین، به‌ویژه سازمان‌های آتش‌نشانی، مدیریت پسماندها، پارک‌ها و فضای سبز و عمران، سامانه 137 و واحد اجرائیات و معاونت‌های خدمات شهری مدیریت مناطق سه‌گانه و نواحی شهری، از صبح امروز تا پایان روز سه‌شنبه، در آمادگی کامل به سر می‌برند.

وی با اشاره به احتمال ریزش دیوارها در ساختمان‌های در حال احداث و بافت فرسوده شهر و احتمال شکستن و افتادن درختان از شهروندان درخواست کرد از ساعت 12 تا 18 امروز از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری کرده و تا حد امکان در منزل بمانند.

ذوالقدر با تأکید بر ضرورت رعایت نکات ایمنی توسط رانندگان خوردوها، از شهروندان خواست که به‌منظور پیش‌گیری از آسیب دیدن خودروهای خود، از پارک کردن خودرو در نزدیکی ساختمان‌های در حال احداث، درختان، تیرهای برق و علائم راهنمایی و رانندگی خودداری کنند.

رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری قزوین افزود: شماره‌های 125 و 137 شهرداری قزوین به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی تماس‌های شهروندان بوده و در کوتاه‌ترین زمان حوادث اعلام‌شده را به واحدهای مربوطه ارجاع می‌دهند.

وی در پایان تصریح کرد: توصیه‌های ذکرشده به‌منظور رعایت جوانب احتیاط بوده و جای نگرانی برای شهروندان نیست.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات