دفترچه تعرفه عوارض سال 99 شفاف است/ تخفیف 30 درصدی شهرداری نسبت به بدهی شهروندان تا پایان سال جاری

دفترچه تعرفه عوارض سال 99 شفاف است/ تخفیف 30 درصدی شهرداری نسبت به بدهی شهروندان تا پایان سال جاری

قائم مقام شهردار ارومیه  اعلام کرد:  به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شهروندانی که نسبت به پرداخت کلیه مطالبات به غیر از بهای خدمات و عوارض خودرو  تا پایان اسفند ماه اقدام کنند از 30 درصد تخفیف بهرمند می شوند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و بین الملل شهرداری ارومیه؛ غلام رضا عدل دوست صبح امروز با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با بیان اینکه   تخفیف 30 درصدی مطالبات  شهرداری به مناسبت دهه فجر  آغاز شده است، افزود: به استناد مصوبه شورای اسلامی شهر ، مودیانی که  تا پایان سال جاری  کلیه مطالبات به غیر از بهای خدمات را پرداخت نمایند از 30 درصد تشویق در پرداخت نقدی بهرمند می شوند.

وی افزود: درصد فوق برای جانبازان، آزادگان، رزمندگان ، خانواده معظم شهدا و افراد تحت پوش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی 35 درصد است.

به گفته وی پرداخت به موقع مطالبات شهروندان علاوه بر اینکه توان مالی منطقه را افزایش می دهد به عمران و آبادانی و شکوفایی در سطح منطقه کمک  می کند از شهروندان درخواست  کرد که دست شهرداری را در تحقق این امر مهم بگیرند تا شهرداری در ارائه خدمات خود به مردم با مشکل مواجه نشود.

عدل دوست با بیان اینکه دفترچه تعرفه عوارض سال 99 شفاف است، عنوان کرد: دفترچه تعرفه عوارض99 شهرداری از طریق هفته نامه کوشا و سایت شهرداری ارومیه طی روزهای آینده انتشار می یابد تا شهروندان از جزییات این دفترچه آگاهی یابند.

وی افزود: دفترچه تعرفه عوارض 99 شهرداری ارومیه نسبت به سال گذشته چندان تغییری نکرده است .

قائم مقام شهردار ارومیه  در ادامه با اشاره به فضای سازی شهرارومیه  به مناسبت چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیان کرد:  المان های مناسبتی در نقاط مختلف سطح شهر نصب شده است تا فضای شهر حال و هوای فجر داشته باشد.

وی اجرای جشن بزرگ فجر در سالن نور شهرداری ، برگزاری نمایشگاه عکس انقلاب ، نمایشگاه محیطی با موضوع انقلاب ، برگزاری مسابقات والیبال کارکنان شهرداری «جام دهه فجر»، برگزاری تئاتر خیابانی و برگزاری یادوآره شهدا در فرهنگسراهای سطح شهر از جمله برنامه های فرهنگی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی  است .

قائم مقام شهردار ارومیه  با اشاره به فرا رسیدن راهپیمایی 22 بهمن ماه از مردم  برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت  کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات