پيام تسليت رئيس شوراي اسلامي شهر و شهردار ساري به مناسبت رحلت آيت الله طبرسي

پيام تسليت رئيس شوراي اسلامي شهر و شهردار ساري به مناسبت رحلت آيت الله طبرسي

بسم الله الرحمن الرحيم

اذا مات العالم ثلم في الاسلام ثلمه لا يسدها شي الي يوم القيامه

رحلت عالمان ديني و چهره هاي موثر انقلاب و نظام اسلامي بي ترديد ضايعه اي جبران ناپذير و خسراني بزرگ است كه آثار آن در جامعه مشهود خواهد بود .

حضرت آيت الله طبرسي نماينده سابق ولي فقيه در مازندران و نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري دعوت حق را لبيك گفت تا در پيشگاه حضرت باريتعالي براي عمري جهاد في سبيل الله و خدمات مستمر و صادقانه در سنگرهاي گوناگون انقلاب اسلامي ماجور گردد و در جوار رحمت واسعه اش قرار گيرد.

آن فقيه وارسته و عالم بي ادعا بيش از نيم قرن در خدمت نهضت اسلامي مداومت و مجاهدت ورزيد چنانكه از سال 1342 و زماني كه امام خميني رحمت الله عليه پرچم مبارزه با طاغوت را برافراشتند ، به صف مبارزان اين نهضت الهي پيوست و تا هنگامه پيروزي انقلاب اسلامي پيوسته در مسير اين راه نوراني گام برداشت و با پيروزي انقلاب نيز از همان روزهاي نخست به عنوان يك روحاني انقلابي و مبارز و چهره اي تاثير گذار براي پاسداري از ثمرات خون هاي پاك هزاران شهيد گلگون كفن و دستاوردهاي نهضت اسلامي كمر همت بست و تا پايان عمر بابركتش  بر اين پيمان مقدس ايستاد . ايشان در تمام اين چهل سال لحظه اي از ولايتمداري و مردمداري غفلت نورزيد و همواره ياور صديق انقلاب ، حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري و همراه مطمئن و بي منت مردم بود .

اينجانبان ضايعه فقدان اين عالم رباني و مجاهد راه حق را كه عمر شريفش وقف اعتلاي اسلام و صيانت از نظام مقدس جمهوري اسلامي شده بود ، به محضر حضرت ولي عصر امام زمان (عج)  و رهبري معظم انقلاب ، علماي مازندران ، حوزه هاي علميه ، بيت مكرم ايشان و مردم شريف و قدرشناس استان خصوصا همشهريان ساروي تسليت و تعزيت عرض مي نمائيم و از درگاه خداوند تبارك و تعالي براي روح آن عالم بحق پيوسته رضوان و رحمت الهي و براي بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل مسئلت داريم .

عليجان شمشيربند رئيس شوراي اسلامي شهر ساري                                          عباس رجبي شهردار ساري

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر ساری

    منبع خبر

    شورای شهر ساری

    شورای شهر ساری یک شورای شهر در شهر ساری می باشد

      نظرات