شهردار یزد بر ضرورت ایجاد...

شهردار شهر جهانی یزد با بیان اینکه شهرداری آمادگی دارد با برگزاری دوره های آموزش شهروندی نسبت به ارتقاء سطح شغلی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) اقدام نماید، بر ضرورت توانمندسازی و ایجاد شرایط مناسب زندگی برای مددجویان در کنار حمایت‌های مادی و معنوی تاکید کر د.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - جمال الدین عزیزی با حضور در اداره کل کمیته امداد خمینی (ره) استان ضمن تبریک انتصاب محمد شجاعان به عنوان مدیرکل جدید این اداره کل، با وی دیدار و گفت و گو کرد.

شهردار یزد در این دیدار که غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر  و الهه جورابی عضو شورا نیز حضور داشتند بر لزوم آموزش مددجویان در خصوص ارتقاء سطح زندگی و انگیزه شغلی در کنار حمایت های مادی و معنوی تاکید کرد.

وی با اشاره به ایجاد شرایط مناسب برای کیفیت زندگی شهروندان، تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات شهروندان به ویژه مددجویان از اولویت های شهرداری است.

عزیزی در ادامه به آمار ورود بیش از ۱۵۰ هزار گردشگر بعد از ثبت جهانی توسط یونسکو به یزد اشاره کرد و خواستار همکاری فی مابین برای رسیدگی به وضعیت تکدی گری جهت ساماندهی سیمای شهری شد.

شهردار یزد با اشاره به احداث بازارچه های فصلی، اظهار داشت: این بازارچه ها می تواند محلی مناسب برای عرضه تولیدات مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به بازار مصرف باشد.

محمد شجاعان مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان نیز در این دیدار از همکاری شهرداری یزد در راستای حمایت از مددجویان تحت پوشش و همچنین همراهی سازمان های ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی و نیز سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تقدیر کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات