با حضور مدیران و مسئولین شهرستان: بوستان شهرك ولایت 1 به بهره برداری رسید.

با حضور مدیران و مسئولین شهرستان: بوستان شهرك ولایت 1 به بهره برداری رسید.

با حضور مدیران و مسئولین شهرستان: بوستان شهرک ولایت 1 به بهره برداری رسید.

طی آئینی با حضور مهندس مهدلو شهردار،مهندس صادق زاده فرماندار ، مهندس نورالدینی فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان بوستان شهرک ولایت 1 بهره برداری شد .

مهندس مهدلوشهردار زرند در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک دهه مبارک فجر،از تحقق شهر زیبا برای شهروندان خبر داد و با اعلام اینکه سعی داریم بهترین خدمات و امکانات را برای شهروندان در تمامی نواحی شهر اماده نمائیم گفت:با توجه به قرارگیری این بوستان در منطقه مسکونی ، افتتاح آن می تواند می تواند تاثیر خوبی بر تفریحات و زندگی شهروندان این منطقه بگذارد .

مهندس مهدلو مشارکت شهروندان در مدیریت شهری را نیاز شهر زرند دانست و گفت:شهروندان به عنوان یاوران شهرداری و شورای شهر می باشند واگر حمایت آنها از این نهاد بیشتر شود قطعاً موفقیتهای بهتری بدست خواهد آمد .

منتخب شورای شهر زرند با اعلام اینکه نگاه شهرداری در طی چند سال گذشته یک نگاه تنها عمرانی نبوده است و به شهر به عنوان یک موجود زنده نگاه کرده ایم گفت:سعی داشته ایم با نگاه علمی و کارشناسانه تری به همه مسائل شهری بپردازیم و هموراه نشاط و شادابی شهروندان را مورد توجه قرار داده ایم .

وی توجه به سلامت روانی جامعه ، بالارفتن امنیت بیشتر برای خانواده ها،گسترش نشاط اجتماعی را از مهمترین عوامل احداث بوستانهای محله ای دانست و افزود:باید از ظرفیت بوستانهای محله ای برای ارتقاء نشاط و شادابی در بین مردم جامعه بیشتر استفاده نمائیم .

وی در ادامه افزود: شهرداری زرند در طی این مدت سعی داشته است خواسته های همه شهروندان در همه سنین را مورد توجه خود قرار دهد و برای همه سنین برنامه ریزی نماید .

وی هزینه احداث این بوستان را بالغ بر دو میلیاردو 500میلیون ریال عنوان کرد و گفت:این بوستان در فضای 4000متر مربع و شامل زیمن های بازی ، مجموعه پلی اتیلن،فضای سبز ،آلاچیق ،میز پینگ پنگ،مجموعه تندرستی و ... می باشد .

وی اظهار امیدواری کرد تا سال آینده چندین بوستان محله ای دیگر در سطح شهر زرند ساخت و مورد افتتاح قرار گیرد .

علی صادق زاده فرماندار زرند نیز از اقدامات شهرداری قدردانی کرد و گفت: ایجاد فضاهای عمومی موجب می شود شهروندان احساس امنیت داشته باشند و دچار اضطراب و دلهره نشوند

فرماندار زرند با اعلام اینکه یکی از وظایف شهرداری ایجاد محیط امن شهری برای شهروندان می باشد گفت: شادی و نشاط اجتماعی شهروندان باید توسط مدیران شهری جدی گرفته شود

نماینده عالی دولت در ادامه افزود: شادی و نشاط حق شهروندان است هر چند این مسئولیت تنها برعهده شهرداری نمی باشد بلکه وظیفه همه نهادهاست و ما نباید نسبت به آن بی تفاوت باشیم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات