فروش مرحله پایانی بلیت قطار سفرهای تابستانی ‌از ۲۴ مرداد

فروش مرحله پایانی بلیت قطار سفرهای تابستانی ‌از ۲۴ مرداد

www.BanaNews.irفروش بلیت قطارهای مسافری داخلی برای مرحله پایانی سفرهای تابستانی ۹۰ (‌حدفاصل تاریخ‌های ۱۱ شهریور لغایت ۱۰ مهر ماه سال۱۳۹۰) از ساعت ۹:۳۰ روز دو‌شنبه ۲۴ مرداد ماه از طریق سیستم Online2 آغاز می‌شود.‌

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت قطارهای مسافری رجاء با اعلام این خبر افزود: فروش بلیت قطارهای مسافری طبق سنوات گذشته به طور یکپارچه و یکسان از طریق دفاتر فروش و سایت اینترنتی شرکت رجاء صورت می‌گیرد.

در فروش یکپارچه بلیت قطار، هر گونه موجودی بلیتی که در تمامی نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور وجود داشته باشد در سیستم اینترنتی فروش نیز قابل مشاهده است.

فروش بلیت قطار بین‌المللی ( ترکیه و سوریه ) برای حدفاصل تاریخ‌های اعلام شده فوق، ساعت۹:۳۰ روز یکشنبه ۲۳ مرداد ماه سال جاری از طریق کلیه دفاتر فروش بلیت قطار در سراسر کشور آغاز می‌شود.

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت رجاء از خریداران بلیت قطار درخواست کرد، بعد از گرفتن بلیت از اپراتور فروش بلافاصله مندرجات آن را اعم از نام و نام خانوادگی، مبدأ و مقصد، تاریخ و ساعت حرکت و از این قبیل را به دقت بازنگری کرده و هرگونه مغایرت را به اپراتور اعلام کنند.

هموطنان‌ جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت ، موجودی بلیت و از این قبیل می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با تلفن ۱۳۹ تماس گرفته یا به پایگاه اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ شرکت رجاء نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطار است.

 

 

    نظرات