معاون خدمات شهری شهرداری مبارکه : نصب سازه‌های موقت تبلیغاتی در 8 نقطه شهری

به گزارش پایگاه خبری مبارکه نیوز ؛ داوود ایران پور از آمادگی کامل شهرداری مبارکه برای برپایی تبلیغات محیطی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که از ۲۴ بهمن‌ماه آغاز می‌شود، خبر داد و افزود : آنچه مهم است حضور و مشارکت مردم در انتخابات است و در این زمینه قطعاً شهرداری مبارکه همگام با سایر ارگانها و سازمان‌های شهر در جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات فعالیت می‌نمایند.

ایران پور بابیان اینکه شهرداری مبارکه  فضای شهری را جهت انتخابات پرشور و سالم فراهم خواهد کرد بیان کرد: ضوابط تبلیغات نامزدهای انتخاباتی به‌صورت دقیق و کامل در قوانین و دستورالعمل‌های اعلام‌شده مشخص‌شده است.

وی با اشاره به زمان شروع انتخابات گفت: تبلیغات انتخاباتی از ۲۴ بهمن‌ماه آغاز می‌گردد و تا ۳۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت در همین ارتباط با در نظر گرفتن مکان‌هایی مناسب، کلیه فضاسازی‌های لازم تا قبل از شروع زمان تبلیغات در سطح شهر نصب خواهد شد .

ایران پور از تعیین 8 نقطه  در سطح شهر مبارکه ازجمله میدان انقلاب، میدان جهاد، میدان شهدا، میدان مادر، میدان هلال‌احمر، میدان فردوسی، خیابان نیکبخت و میدان وحدت قهنویه برای تبلیغ کاندیداهای مجلس شورای اسلامی خبر داد.

معاون خدمات شهری شهرداری مبارکه افزود : این سازه‏‌ها در مکان‏‌های مهم و پرتردد شهر همچون میدان‌ها اصلی شهر، بلوارهای پرتردد، تقاطع‌‏های اصلی شهر و... نصب‌شده است و از ستادهای انتخاباتی نامزدها درخواست می‌شود به‌منظور جلوگیری از الصاق پوستر و تراکت در سطح جداره‌ها و مبلمان شهری و تخریب منظر شهر به‌ویژه با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال ضمن اکران تبلیغات خود در این سازه‌ها، از تخریب جداره‌های شهری خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود کاندیداها ضمن رعایت قانون و خودداری از الصاق پوستر، تراکت و پلاکارد در مکان‌هایی به‌جز مکان‌های تعریف‌شده، در حفظ و پاکیزگی سیما و منظر شهری سهیم باشند.

داوود ایران پور  در پایان تأکید کرد: کار پاک‌سازی شهر در زمان قانونی شروع خواهد شد و در این راستا انسجام و هماهنگی و بکار گیری امکانات جهت پاک‌سازی کامل تبلیغات انتخاباتی صورت می‌پذیرد و صبح روز رأی‌گیری کلیه تبلیغات انتخاباتی بخصوص تبلیغات صورت گرفته در اطراف مراکز رأی‌گیری به‌صورت کامل پاک‌سازی و جمع‌آوری می‌گردد.

 • برای بزرگ نمایی کلیک کنید
 • برای بزرگ نمایی کلیک کنید
 • برای بزرگ نمایی کلیک کنید
 • برای بزرگ نمایی کلیک کنید

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مبارکه

  منبع خبر

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه یک شهرداری در شهر مبارکه می باشد

   نظرات