بهره برداري از 400 پروژه توزيع زنجان با حضور مديرعامل توانير

بهره برداري از 400 پروژه توزيع زنجان با حضور مديرعامل توانير

به گزارش پايگاه خبري توانير ، مهندس محمد حسن متولي زاده در مراسمي كه به منظور بهره برداري از 400 پروژه توزيع برگزار شده بود گفت: بخش توزيع پيشاني صنعت برق است و رضايت مردم بستگي به نحوه خدمات رساني همكاران در اين بخش دارد.

مديرعامل توانير همچنين به كسب دو رتبه توسط توانير در جشنواره شهيد رجايي نيزدر دو محور فني و رضايتمندي مردم اشاره كرد و با بيان اين كه در بخش فني اين رتبه قابل انتظار بود تصريح كرد: به طور حتم كسب رتبه در زمينه ميزان رضايتمندي مردم نتيجه فعاليت مستمر همكاران و خدمات رساني در بخش توزيع است.

وي به سهم توليد در استان زنجان نيز اشاره كرد و گفت: با توجه به اين كه بيشترين ميزان برق در استان در بخش توليد مصرف مي شود، وظايف مسئولان در زمينه بهينه سازي مصرف و افزايش بهره وري افزايش مي يابد.

در اين مراسم همچنين مديرعامل توزيع برق زنجان نيز گفت:  400 پروژه اي كه در اين مراسم به صورت همزمان به بهره برداري مي رسد بيشتر در حوزه توسعه و بهينه سازي، اصلاح و بهينه سازي ، نيرو رساني،روشنايي معابر و... است.


مهندس عليرضا عليزاده افزود:  مهمترين پروژه اي كه در اين مراسم شاهد بهره برداري از آن هستيم، تعويض 500 كيلومتر از شبكه مسي و تبديل آن به كابل خودنگهدار است كه تاثير بسزايي در كاهش تلفات، جلوگيري از سرقت سيم ها و افت ولتاژ دارد.

وي تصريح كرد: بيشتر اين شبكه ها در مناطق روستايي قرار دارد و به همين دليل نتايج بسيار خوبي پايدار كردن شبكه هاي برق روستاها داشته است.

وي همچنين حذف قبوض برق نيز اشاره كرد و گفت: به منظور رفاه حال مشتركان روستايي، تمهيداتي انديشيده شده  تا مشتركاني كه از گوشي هاي همراه هوشمند برخوردار نيستندات نيز بتوانند هزينه برق مصرفي را بدون دريافت قبض كاغذي دريافت كنند.

برپايه اين گزارش در پايان اين مراسم جلسه بررسي چالش ها و توانمندي هاي صنعت برق زنجان با حضور مديرعامل توانير، معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي توانير و مديران عامل شركت هاي برق منطقه اي زنجان، توزيع برق زنجان و توزيع برق قزوين مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

لینک اصل خبر در سایت سایت خبری شرکت توانیر

  منبع خبر

  سایت خبری شرکت توانیر

  سایت خبری روابط عمومی شرکت توانیر

   نظرات