تغییر جلوه‌های سکونتگاهی محلات سیس‌آباد و  ...

تغییر جلوه‌های سکونتگاهی محلات سیس‌آباد و ...

تغییر جلوه‌های سکونتگاهی محلات سیس‌آباد و پورسینا/ روزبازارها به منظور عرضه تولیدات خانگی ایجاد می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی صبح امروز با حضور در محله سیس‌آباد از روند اجرای طرح پویش رنگ‌ها و همچنین نمایشگاه همت و کار که در محل دفتر تسهیلگری محله برپا شده است، بازدید کرد.

فیضی در پایان این بازدید با اشاره به پویش رنگ‌ها که توسط دانشجویان و دانش‌آموختگان مقاطع مختلف تحصیلی در حال اجراست، اظهارکرد: قدردان تلاش‌ها و زحمات تمامی این افراد هستیم که به شکل داوطلبانه قدم در این عرصه نهاده‌اند؛ اقدامی که نقش بسزایی در جان‌بخشی به فضای عمومی و بازپیرایی محله دارد و موجب درهم‌تنیدگی اجتماعی می‌شود.

وی افزود: بسیار خرسندیم که براساس گفته مجری طرح، این اقدام خودجوش مردمی در محله پورسینا نیز اجرایی خواهد شد و جلوه‌های سکونتگاهی تغییر پیدا می‌کند.

رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: امیدواریم از اقدامات صورت گرفته مستندسازی شود و اقدام قابل دفاعی باشد تا با کمک و حمایت مدیریت شهری در سایر محلات نیز تسری یابد.

فیضی در ادامه صحبت‌های خود به تشریح بازدید خود از نمایشگاه «همت و کار» پرداخت و تصریح کرد: نمایشگاه خوبی در محل دفتر تسهیلگری محله سیس‌آباد برپا شده که در آن ماحصل تولیدات مشاغل خانگی زنان خانه‌دار محله به نمایش درآمده است.

وی گفت: عرضه مناسب‌تر این محصولات نیازمند ایجاد بازارهای محلی هفتگی و روزانه است زیرا موجب بهبود و کمک به اقتصاد خانوار می‌‌شود.

فیضی خاطرنشان کرد: به همین منظور ایستگاه‌هایی برای فروش محصولات در محله سیس‌آباد ایجاد می‌شود و به سایر مناطق نیز تسری می‎‌تواند تسری یابد.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات