مدیریت درست منابع مالی شهر در جهت توسعه ساری بکارگیری خواهد شد

مدیریت درست منابع مالی شهر در جهت توسعه ساری بکارگیری خواهد شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، علیرضا باقریان معاون اداری مالی شهرداری مرکز استان ، با قدردانی از مجموعه شهرداری در جهت تلاش برای ایجاد درآمدهای پایدار ، تاکید کرد: شناسایی منابع درآمدی و بهینه سازی هزینه ها ، جلوگیری از اصراف در دستور کار قرار بگیرد.

وی با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال مالی که معمولاً این ایام افزایش هزینه های جاری و مطالبات کارکنان را در پی دارد افزود: تحرک و تلاش کارکنان مجموعه شهرداری در جهت ایجاد درآمد در این ایام بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی تلاش برای اخذ مطالبات شهرداری از ادارات و نهادها را از دیگر موارد قابل توجه در افزایش درآمد شهرداری عنوان کرد و افزود: افزایش درآمد شهرداری واجرای پروژه های جدید عمرانی ، توسعه بیشتر ساری را در پی خواهد داشت.

باقریان ادامه داد: استفاده از ظرفیت و توانمند سازی کارکنان ، قانونمداری ، تعامل و همکاری میان مجموعه شهرداری ساری از ضروریات فعالیت در حوزه مدیریت شهری است.

این مسئول، به تدوین بودجه سال آینده شهرداری اشاره و تصریح کرد: تدوین بودجه سال 99 بر نگاه به کاهش هزینه ها و تعریف پروژه های جدید بصورت اصولی و کارشناسانه در دستور کار قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: شهرداري ساری از سرمايه گذاران متعهدي كه آمادگي همكاري در اجراي پروژه هاي شهري را دارند استقبال خواهد كرد.

معاون اداری مالی شهرداری ساری در پایان خاطر نشان کرد: ایجاد منابع درآمدی ، مدیریت درست و دقیق منابع مالی شهر ، مسیر توسعه را هموارتر خواهد کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات