برگزاری مراسم تقدیر از بانوان شاغل سازمان نظام مهندسی به مناسبت روز زن

برگزاری مراسم تقدیر از بانوان شاغل سازمان نظام مهندسی به مناسبت روز زن

به مناسبت سالروز فرخنده میلاد باسعادت بانوی عالم؛ حضرت فاطمه (س) و روز زن، طی مراسمی از زحمات بانوان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد تقدیر گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان، به مناسبت سالروز ولادت دخت نبی اکرم و روز زن، درمراسم ویژه ای با حضور رئیس سازمان و برخی از اعضای هیأت مدیره، از بانوان شاغل در این سازمان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در این مراسم گفت: سالروز ولادت فاطمه زهرا (س) فرصت و بهانه ای برای ادای احترام و تقدیر و تشکر از بانوان سازمان است که علی رغم کمبودها و مشقات، از هیچ همکاری برای پیشرفت سازمان دریغ ننموده اند.
سالاری بلوغ هر سازمانی را در گرو ترویج مفاهیمي از جنس احترام، دوست داشتن و مسئولیت پذیری دانست و افزود: نقش بانوان در توسعه این مفاهیم و تلطیف فضای سازمان بسیار مؤثر خواهد بود.
سالاری در ادامه سخنان خود به برنامه های آینده سازمان اشاره کرد و از بانوان خواست همچون گذشته پا به پای تفکرات سازمان حرکت کرده و یاری گر سازمان در حرکت به سمت تعالی باشند.
در ادامه مراسم ،اعضای هیأت مدیره و رئیس کمیسیون بانوان نیز، این روز فرخنده را تبریک گفته و در پایان لوح تقدیر و هدایایی به بانوان اهداء گردید.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات