تجلیل از بانوان شاغل شرکت آب منطقه ای اردبیل با حضور مدیرعامل

در مراسمی با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت آب منطقه ای اردبیل به مناسبت میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از بانوان شاغل شرکت آب منطقه ای اردبیل تجلیل شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این مراسم با تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) به تمامی همکاران تصریح کرد: رفتار، منش و شیوه زندگی همه ما باید برگرفته و به تاسی از زندگی ائمه اطهار و حضرت فاطمه زهرا (س) باشد که الگویی کامل برای یک زندگی صحیح می باشد.

مهندس عباس جنگی مرنی با بیان اینکه بانوان شاغل در شرکت آب منطقه ای اردبیل جزو جدی ترین، پرکارترین و سالم ترین پرسنل شرکت هستند، اظهار داشت: آماده هستم تا مسئولیت های حساس و بزرگ شرکت را به بانوان واگذار کنم.

وی با بیان اینکه بانوان شاغل در شرکت در کلیه برنامه های شرکت خوشبختانه همگام و همپا با پرسنل دیگر تلاش می کنند، اظهار داشت: علی رغم اینکه اکثر فعالیت های شرکت آب منطقه ای اردبیل به صورت فنی و در بیرون از ساختمان اداری انجام می گیرد، بانوان شاغل در شرکت به نحو احسن در اینگونه فعالیت ها هم در کنار ما هستند و از کار و تلاش دریغ نمی کنند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل به نقش تخصصی بانوان در بخش های مختلف شرکت اشاره کرد و افزود: خوشبختانه شرکت آب منطقه ای اردبیل در واگذاری پست های حساس فنی، مدیریتی و تخصصی به بانوان جزو ادارات پیشگام در سطح استان می باشد.

مهندس جنگی مرنی بانوان شاغل را مایه افتخار برای شرکت عنوان کرد و گفت: ایجاد فضای امن روانی و همچنین تلطیف فضای اداری شرکت از جمله برنامه هایی هستند که بانوان شاغل در شرکت می توانند برای رسیدن به این اهداف ما را یاری کنند.

وی در ادامه با اشاره به تقویت روحیه کار و همت جمعی در شرکت تصریح کرد: بانوان شرکت باید در این زمینه گامهای محکمتری بردارند تا شرکت آب منطقه ای اردبیل به اهداف و برنامه های اصلی خود نزدیک تر شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل اجرا و برگزاری برنامه های مختلف تفریحی، ورزشی، آموزشی و فرهنگی در شرکت را یادآور شد و افزود: بانوان شرکت در زمینه برگزاری اینگونه برنامه ها باید پیشگام باشند.

در پایان این مراسم یا اهدا گل و لوح سپاس از بانوان شاغل در شرکت تجلیل بعمل آمد.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات