تقدیر از خانواده شهدا یکی از محورهای سومین همایش ملی زنده نامان تبریز

تقدیر از خانواده شهدا یکی از محورهای سومین همایش ملی زنده نامان تبریز

به گزارش شهریار، جواد شریف‌نژاد در گفتگو با برنامه رادیویی «شهریمیز» اظهار داشت: دعوت از خانواده سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان مهمان ویژه از دیگر برنامه‌های در دستورکار این همایش خواهد بود که بدین ترتیب کلید شهر و شهروندی تبریز در این همایش به این خانواده گرامی اهدا شود.

شریف‌نژاد افزود: سومین همایش زنده نامان تبریز پس از وقفه‌ای ۱۰ ساله در حوزه‌های ایثار و شهادت، اختراعات، دانشمندان علمی، ورزشی، فعالیت‌های اجتماعی و... برپا خواهد شد.

او با بیان اینکه برگزیدگان این همایش بدون محدودیت سنی انتخاب می شوند، گفت: ارزیابی‌های کمیته عالی انتخاب برای تعیین این افراد در چند مرحله خواهد بود که پس از وزن دهی اجتماعی، علمی، سیاسی و... در نهایت بین ۱۰ تا ۱۵ نفر در مرحله ملی این همایش انتخاب می‌شوند.

دبیر کمیته هیات عالی انتخاب سومین همایش ملی زنده نامان تبریز تصریح کرد: همچنین حوزه بین المللی این همایش بین تبریزی‌هایی که خارج از کشور باعث پیشرفت و نام آوری تبریز شده‌اند اعم از پزشکان، دانشمندان، افرادی که اقدامات خاصی انجام داده‌اند مصادف با ۱۴ مرداد «روز تبریز» برگزار می‌شود.

شریف‌نژاد از تبریز به عنوان مهد پرورش استعدادها و انسان‌های بزرگ نام برد و افزود: این همایش زمینه ای برای ارائه الگوهای پیشرفت و توسعه انسانی برای جوانان خواهد بود.

او در پایان یادآور شد: کلیه روابط عمومی‌های مناطق و سازمان‌های شهرداری تبریز، پایگاه اطلاع رسانی شهریار و... آماده دریافت پیشنهادات شهروندان عزیز در این خصوص خواهد بود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات