به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا س و روز زن صورت گرفت: تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری زرند

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا س و روز زن صورت گرفت: تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری زرند

به مناسبت میلاد بانوی دوعالم حضرت زهرای مرضیه و طی مراسمی با حضور مهندس محمد رضا مهدلو شهردار،دکتر اسدی عضو شورای شهر از بانوان شاغل در مجموعه شهرداری تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند محمد رضا مهدلو شهردار زرند در این مراسم مجموعه مدیریتی شهرداری زرند را مانند یک خانواده عنوان کرد که همه اعضاء آن باید در راستای رسیدن به اهداف متحد و همدلی باشند و اظهار داشت: بخش مهمی از پیشرفت زنان در جامعه امروز نتیجه تغییر دیدگاه عمومی و باور به توانائیهای این قشر می باشد.

منتخب شورای شهر زرند با اعلام اینکه بخش مهمی از اتفاقات خوب شهرداری زرند مرهون زحمات و تلاشهای شما بانوان می باشد و افزود:خوشبختانه در جامعه امروزی زنان در عرصه های مختلف توانایی خود را به اثبات رسانده و در زمینه های سیاسی ، اجتماعی و حتی اقتصادی نیز به موفقیتهای مطلوبی دست یافته اند

مهندس مهدلو شهردار زرند گفت: مقام و شخصیت بانوان و جایگاه بی بدیل آن ها در حفظ بنیان خانواده و پرورش فرزندانی شایسته بایستی همواره مورد توجه باشد تا جامعه از آرامش و بالندگی برخوردار گردد .

فرهاد اسدی عضو شورای شهر زرند نیز در این مراسم با اعلام اینکه بانوان موفق می توانند جامعه را بسازند گفت: جدی گرفتن توانمندی بانوان ومشارکت دادن آنها در امور مختلف می تواند به بالندگی و پویایی شهر کمک کند .

دکتر اسدی افزود: امروز بانوان ضمن ورود درعرصه های مختلف توانسته اند با درخشش خود دیدگاه مردم و مسئولان را نسبت به توانمندی خود تغییر دهند به طوری که بسیاری از مردم این توانمندی را باور کرده اند.

وی از برنامه های مجموعه شهرداری در خصوص تقویت بانوان جامعه گفت:خوشبختانه در شهرداری و شورای شهر برنامه ریزی های خوبی در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی ،فرهنگی و هنری و... برای زنان برنامه ریزی شده تا در آینده شاهد تقویت جایگاه آنان باشیم.

شایان ذکر است در پایان با اهداء لوح و هدایائی از این بانوان تجلیل شد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات