تلاش در جهت الکترونیکی شدن سیستم های مالی و ایجاد ارتباط میان آنها

تلاش در جهت الکترونیکی شدن سیستم های مالی و ایجاد ارتباط میان آنها

تلاش در جهت الکترونیکی شدن سیستم های مالی و ایجاد ارتباط میان آنها

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد بر الکترونیکی و سیستمی شدن تمامی فرآیندهای مالی شهرداری تاکید کرد و گفت: همچنین باید در جهت برقراری ارتباط میان سیستم های مالی تلاش شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی امروز در مراسم تکریم و معارفه تعدادی از مدیران حوزه مالی و پشتیبانی شهرداری با تقدیر از خدمات «عبدالامیربخشی زاده»، مدیرکل سابق امورمجامع و حسابرسی شهرداری مشهد افزود: وی از افراد باتجربه حوزه مالی و حسابرسی در شهرداری هستند و تعداد زیادی از مدیران مالی دست پرورده ایشان است که امروز به دلیل بازنشستگی از زحمات ایشان تکریم می شود.
وی با اشاره به اهمیت حوزه امور مجامع و حسابرسی اظهارکرد: این حوزه نظارت های تخصصی بر حساب های سازمان ها و مناطق دارد و طی مدت تصدی آقای بخشی زاده بر این حوزه، اقدامات خوب و قابل توجهی انجام شده است، لذا برای ادامه این مسیر نیازمند مدیری باتجربه و توانمند بودیم که پس از بررسی های لازم «امیر جباری» که تجربیات زیادی درحوزه مالی و اقتصادی دارد برای تصدی این پست انتخاب شد.
وی اضافه کرد: آقای جباری نیز مدیری از بدنه شهرداری است که درحوزه خزانه داری عملکرد بسیار خوبی در تشکیل بانک های اطلاعاتی و اتصال این بانک ها به یکدیگر داشته است که امیدواریم در سمت جدید خود در امورمجامع و حسابرسی نیز روند خوب موجود ادامه داشته و سرعت پیدا کند.
وی به انتصاب «جعفرعباس پور» به عنوان مدیرکل املاک و خزانه داری شهرداری مشهد نیز اشاره و تصریح کرد: ایشان هم فردی متعهد، امانتدارو با تجربه در امور مالی است که می خواهیم درحوزه املاک و خزانه داری شهرداری مشهد روی الکترونیکی و سیستمی شدن فرآیندها، همچنین تشکیل بانک های اطلاعاتی تمرکزداشته باشند.
خواجه نائینی با اشاره به تبدیل اداره وصول مطالبات شهرداری مشهد به اداره کل هماهنگی دستگاه های اجرایی گفت: در بحث ارتباطات با دستگاه های دولتی دچار اندکی به هم ریختگی بودیم و هرحوزه توافقاتی با دستگاه ها می کرد که سایر حوزه ها از آن اطلاعی نداشتند و این موضوع مدیریت شهری را در سطوح بالا دچارچالش می کرد، لذا ضمن مذاکره با وزارت کشور، برای رفع این مشکل اداره کل هماهنگی دستگاه های اجرایی تشکیل و «علی قناویزچی» به عنوان مدیرکل این حوزه منصوب و امروز معارفه می شود.
وی افزود: امیدواریم این انتصابات ادامه روند و مسیر موفق حوزه مالی، طی دوسال گذشته که شهرداری بدهکار و درلیست سیاه قرارگرفته بانک ها را به شهرداری توانمند و با وضعیت اقتصادی مناسب تبدیل کرده است، به دنبال داشته باشد.
وی اضافه کرد: خوشبختانه شهرداری مشهد در حال حاضر چه درحوزه درآمدی و چه حوزه نظارت های مالی، با برقراری ارتباط بین سیستم های مالی و تشکیل بانک های اطلاعاتی دروضعیت خوبی قراردارد و همین امر باعث دریافت تندیس زرین جایزه مالی کشور از سوی شهرداری مشهد شد، این موفقیت ها با همدلی و همکاری همه همکاران به دست آمده است.
خواجه نائینی به روزهای پرکار حوزه مالی هم اشاره کرد وادامه داد: در حوزه درآمدی ابتدا عدد ۳۰۰۰ میلیارد تومان هدف گذاری شده بود که توانستیم این عدد را محقق کنیم و اکنون نیز برای پایان سال جاری عدد ۳۸۰۰ میلیارد تومان هدف گذاری شده است که امیدواریم با تلاش همه همکاران محقق شود.
کارها باید با اتحاد و همدلی پیش رود
در ادامه این جلسه علیرضا شهریاری عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد نیز با تقدیر از تلاش های عبدالامیربخشی زاده، مدیرکل سابق امورمجامع و حسابرسی شهرداری مشهد و تبریک به مدیران جدید منصوب شده در حوزه مالی گفت: وظیفه ما در مدیریت شهری این است که کارهایمان را درست انجام دهیم که در این حوزه مالی کارهای قابل تقدیری را انجام داده است.
وی افزود: در ابتدای کار با شهرداری بدهکار روبه رو بودیم اما با تلاش های انجام شده در حوزه مالی اکنون شاهد شهرداری توانمند و پویا هستیم.
وی گفت: مشهد شهر امام رضا(ع) است و کارها باید به دور از سیاست و برای خدمت درخوربه مجاوران و زائران امام مهربانی ها انجام شود.
گفتنی است؛ دراین مراسم عبدالامیربخشی زاده، مدیرکل سابق امورمجامع و حسابرسی شهرداری مشهد تکریم وامیرجباری به عنوان مدیرکل امورمجامع و حسابرسی شهرداری،جعفر عباسپور به عنوان مدیرکل املاک و خزانه داری شهرداری و علی قناویزچی نیز به عنوان مدیرکل هماهنگی دستگاه های اجرایی شهرداری مشهد منصوب و معارفه شدند.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات