تعلق خاطر مردم به نظام و انقلاب تمام شدنی نیست/ امروز همه همکاران بخش برق و صنعت آب و فاضلاب در آماده باش کامل هستند

تعلق خاطر مردم به نظام و انقلاب تمام شدنی نیست/ امروز همه همکاران بخش برق و صنعت آب و فاضلاب در آماده باش کامل هستند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، رضا اردکانیان ظهر امروز (جمعه) پس از انداختن رای خود در صندوق یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در مسجد لرزاده تهران اظهار داشت: انتخابات این دوره از یک جهت با همه دوره‌ها مشابه است و آن این که چون ما مسوول فرصت‌هایی هستیم که در اختیار مان قرار می‌گیرد، این هم یک فرصت ملی است و باید به وظیفه خود عمل کنیم اما تفاوت این دوره با دوره‌های قبل این است که ما به ازا و عایدی این چند ساعت حضور ما خیلی بیش از دوره های قبل خواهد بود.
وی ادامه داد: نه تنها مجلس قانونگذاری جدید تشکیل می شود که این مجلس اختیارات وسیعی دارد و بر سرنوشت ما، فرزندان و هموطنان ما تاثیر گذار است که این در تمام دوره ها بود، اما از آنجایی که تحریم های سنگینی متوجه مردم شده حضور مردم پای صندوق های رای نشان می دهد که صاحبان اصلی این کشور و نظام کماکان این تعلق خاطر را دارند و آنها که باید از این حضور نتیجه بگیرند که مسیر تحریم ها هر چند سخت است ولی منتج به نتیجه برای آنها نخواهد بود زودتر به نقطه انصراف خواهند رسید.
اردکانیان ادامه داد: دشمنان هم به درستی تشخیص داده اند که صاحبان اصلی این کشور و نظام خود مردم هستند؛ بنابراین کانون فشار را روی مردم قرار نمی‌دهند و زمانی این فشار روی مردم متمرکز شد که این انقلاب به ثمر رسید و گرنه قبل از آن وقتی این‌ها می خواستند اراده های خود را حاکم کنند کاری به کار مردم نداشتند و نظر خود را با تماسی یا مراجعه ای به سفیری ابلاغ و اراده خود را عملی می کردند.
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه کمیت حضور و انتخاب شایسته فوق العاده مهم است، افزود: مردم هم به این نکته واقفند که فارغ از فشارها و مشکلات و سختی‌های ناشی از این تحریم های ظالمانه در بزنگاه هایی که باید این حس مالکانه خود را به دنیا نشان دهند در صحنه هستند.
وی با اشاره به حضور گسترده مردم در صحنه هایی چون تشییع پیکر سردار سلیمانی،  سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و پای صندوق های رای گفت: آنچه مهم است روزنه ای است که دوباره این پیام را تکرار و به دنیا اعلام کرد که صاحبان اصلی این انقلاب و نظام مردم هستند.
اردکانیان همچنین گفت: انتظار من این است که دقت لازم در خصوص شرایط فعلی کشور باشد تا در یک همکاری تنگاتنگ و نزدیک و تکیه بر تجربیات گذشته  بتوان برای گره گشایی های لازم از فرصت مجلس یازدهم استفاده کرد.
اردکانیان گفت: انتخابات و شرکت در آن  جدای از کم و کیف  چگونگی نامزدها یک فرصت است و این که استفاده کنیم یا نه و با چه حدت و شدت و کمیتی باشد شکل دهنده قضاوت است.
وی درباره یک مجلس قدرتمند گفت: مجلس طبق قانون اساسی وظیفه مهم قانونگذاری و نظارت را دارد و مجلس قدرتمند، مجلسی است که خود را در یک ظرفیت ملی برای انجام این دو ماموریت ببیند.
وی تصریح کرد: مسوولیت و ماموریت مهم نمایندگان مجلس این است که کار نظارت خود را با صحت هر چه تمامتر انجام داده و قانونگذاری را در جهت گره گشایی از مشکلات کشور صورت دهد.
اردکانیان ادامه داد: امروز همه همکاران بخش برق و صنعت آب و فاضلاب در آماده باش کامل هستند و همکاران در مرکز دیسپاچینگ مستقر هستند تا با اطمینان کامل و صرفه‌جویی در مصرف گاز مشکلی هم برای برق پیش نیاید.


لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات