پیش بینی افزایش دمای هوا با احتمال بارش پراکنده باران دراستان

پیش بینی افزایش دمای هوا با احتمال بارش پراکنده باران دراستان

پیش بینی افزایش دمای هوا با احتمال بارش پراکنده باران دراستان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد افزایش دمای هوا با احتمال بارش پراکنده باران را پیش بینی کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با توجه به تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی از بعدازظهر امروز و ساعاتی از فردا، گاهی افزایش ابر، وزش باد و نیز بارش هایی پراکنده در نیمه شمالی و برخی نقاط غربی استان دور از انتظار نیست.
ضمن این که روز دوشنبه تا ظهر سه شنبه جوی نسبتا پایدار در استان حاکم خواهد بود. اما از بعدازظهر سه شنبه تا روز پنج‌شنبه با فعالیت سامانه ای ناپایدار، افزایش سرعت باد (گاهی وزش باد شدید) ، ابرناکی و بارش باران و برف در سطح استان پیش بینی می شود. همچنین روند افزایش نسبی دما تا سه شنبه شب ادامه دارد اما از چهارشنبه روند کاهش دما در استان آغاز شده که در روز پنج‌شنبه ، قابل ملاحظه خواهد بود.
طی ۲۴ساعت گذشته ریوش با کمینه دمای ۲- درجه سانتیگراد سردترین و تایباد با بیشینه دمای ۲۳ درجه سانتیگراد گرم ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای شهر مشهد به ترتیب ۲ و ۱۷درجه سانتیگراد بوده است.
همچنین آسمان امروزشنبه شهرستان مشهد، صاف تا کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد، در ساعات شب پاره ای نقاط بارش پراکنده پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهد درگرم ترین زمان ۱۸درجه سانتیگراد که درسردترین زمان به ۲درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات