ضدعفونی تمام ساختمان‌های شهرداری گرگان با دستور شهردار گرگان

ضدعفونی تمام ساختمان‌های شهرداری گرگان با دستور شهردار گرگان

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود گفت: با توجه به اهمیت مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، کمیته مقابله با این ویروس در شهر گرگان توسط شهرداری گرگان تشکیل شد.

وی ادامه داد: در این راستا در ساعات مشخص تمامی ساختمان‌های شهرداری گرگان با مواد ضدعفونی کننده پاکسازی و ضدعفونی می‌شود.

شهردار گرگان بیان کرد: همچنین با تشخیص کمیته سلامت استان، تمامی بازارهای هفتگی گرگان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

شهردار گرگان تصریح کرد: پایان شیفت کاری، اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری گرگان تمامی اتوبوس‌ها ضدعفونی می‌شود.

دادبود بیان کرد: مقرر شده در ساختمان‌های شهرداری گرگان در ورودی ساختمان‌ها ماده ضدعفونی کننده تعبیه شده و شهروندان قبل از ورود به ساختمان دستا خود را با ماده مخصوص ضدعفونی کنند.

وی اضافه کرد: این اقدام در حال پیگیری است و به محض خریداری شدن مایع ضدعفونی کننده، این تصمیم عملیاتی خواهد شد.

شهردار گرگان بیان کرد: آهک‌پاشی و توجه ویژه به پاکسازی معابر، باکس‌های زباله و معابر پرتردد در دستور کار ویژه معاونت خدمات شهری شهرداری گرگان قرار دارد.

دادبود گفت: همچنین برای آگاه‌سازی بیشتر شهروندان شهرداری گرگان اقدام به چاپ، نصب و توزیع بروشورهای آموزشی در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس کرده است و در روزهای آینده این اقدام پررنگ‌تر خواهد شد.

وی تاکید کرد: شهرداری گرگان همراه با معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان هر نوع اقدامی را که برای پیشگیری از شیوع این ویروس لازم باشد را با تمام توان اجرایی خواهد کرد.

انتهای پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری گرگان

  منبع خبر

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان یک سازمان دولتی و شهرداری در شهر گرگان می باشد

   نظرات