بوستان معلم در مسیر بهسازی و زیباسازی

به همت و تلاش حوزه خدمات شهری شهرداری منطقه سه :

بوستان معلم در مسیر بهسازی و زیباسازی/احیای بوستان ها یکی از الویت های اصلی منطقه سه

شهردار منطقه سه از بهسازی و زیباسازی بوستان معلم خبر داد.

به گزارش کرمان آنلاین،مهندس رامین امیر مداح با اشاره به اینکه طی دوره های گذشته پارک های متعددی در سطح شهر از جمله منطقه سه ساخته شده است ،افزود: با گذشت زمان وسایل و فضای این پارک ها دچار فرسودگی شده است که همه تلاشمان بر این است علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی جدید در سطح مطقه سه ،پارک ها و اقدامات عمرانی که از دوران گذشته وجود دارد را با اجرای عملیات و اقدامات مختلف بازسازی ،بهسازی و زیباسازی احیا و مجددا به چرخه استفاده شهروندان برگردانیم.

وی با اشاره به اینکه بهسازی و زیباسازی بوستان های قدیمی و بزرگ این منطقه در دستور کار قرار دارند ،از آغاز عملیات بازسازی بوستان معلم در ابتدای خیابان شهید مصطفی خمینی ( مجاور پل 9 دی )خبر داد.

وی مساحت این پارک را حدود 5 هزار متر اعلام کرد و افزود : در گذشته در این بوستان ، فضای سبز و آبنما دیده شده بود که هم اکنون علاوه بر احیای فضای سبز ،عملیات بهسازی آبنمای سیمانی این بوستان و تبدیل آن به فلاور باکس (فضای کاشت گل و گیاه ) در حال انجام است.

امیر مداح اجرای عملیات جدول گذاری ،فرش موزاییک ،نصب پایه چراغ و روشنایی ،برج نور ،مجموعه بازی کودکان ،نصب مبلمان پارکی و احداث سرویس بهداشتی را از جمله اقدامات در حال انجام در بوستان معلم برشمرد.

وی ضمن قدردانی از تلاش  مجموعه معاونت خدمات شهری،گفت :به همت و همدلی نیروهای منطقه سه کلیه عملیات اجرایی این بوستان تا اواخرسال جاری به پایان می رسد و قابل‌استفاده برای شهروندان و میهمانان‌نوروزی خواهد بود.

شهردار منطقه سه با بیان اینکه تاکنون تعدادی از بوستان های این منطقه بهسازی و زیباسازی شده اند ، خاطر نشان کرد: بازسازی و زیباسازی مابقی بوستان ها نیز در دستور کار قرار دارد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات