طرح برگزاری نخستین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه سازی تصویب شد

طرح برگزاری نخستین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه سازی تصویب شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، این جلسه با طرح دو فوریتی تعویق اجرای مصوبات اخذ عوارضی از ابتدای اردیبهشت ماه سال ۹۹ ادامه یافت و موضوع با قید یک فوریت به کمیسیون برنامه، بودجه، امور حقوقی و املاک شورا ارسال و مقرر شد در اولین جلسه کمیسیون مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شود.
لایحه دو فوریتی شهرداری شیراز در خصوص اصلاح عنوان و افزایش و کاهش مبالغ ردیف‌های اعتباری متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری شیراز نیز در این جلسه مطرح و با اکثریت آرا به تصویب رسید.
طرح یک فوریتی مبنی بر الحاق تبصره به بند ۳ مصوبه در خصوص سیاست‌های تشویقی و توسعه زیرساخت گردشگری دیگر دستور کار این جلسه بود که مقرر شد موضوع با قید یک فوریت جهت بررسی به کمیسیون‌های برنامه، بودجه، امور حقوقی و املاک و نیز شهرسازی و معماری ارسال شود.
در تصویب دو فوریت این طرح به شهرداری اجازه داده شد نسبت به پرداخت مبالغی به افراد برگزیده به عنوان جوایز نخستین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه سازی شیراز به ترتیب ۷ جایزه به هنرمندان ایرانی هر کدام به مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال و ۴ جایزه به هنرمندان خارجی هرکدام به مبلغ ۲۰۰ دلار اقدام شود.
طرح تشکیل شورای فنی شهرداری شیراز، ارسالی از کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورا، دیگر مصوبه این جلسه بود که با تائید اکثریت آرا تصویب شد.
طرح «تشکیل شورای فنی شهرداری شیراز» با معرفی هفت نفر اعضای این شورا و با اعلام وظایف و اختیارات شورای عالی فنی شهرداری شیراز در ۱۳ بند و ۳ تبصره مورد تصویب کمیسیون قرار گرفته است.
لایحه شهرداری شیراز درخصوص تقسیط عوارض ساختمانی اقامتگاه همراهان بیمار ساخته شده توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس و با مشارکت خیرین در قالب پرداخت ۲۰ درصد نقد و مابقی اقساط به صورت یک جا در پایان ۳۶ ماه، دستور کار پایانی این جلسه بود که بررسی و به تصویب اعضا رسید.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات