برای مقابله با ویروس کرونا فعالیت اماکن فرهنگی و تفریحی را تعطیل نموده ایم

برای مقابله با ویروس کرونا فعالیت اماکن فرهنگی و تفریحی را تعطیل نموده ایم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر؛ علیرضا نصراصفهانی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در عصر روز جمعه نهم اسفند در گفتگو با برنامه موج جوانی رادیو جوان اظهار داشت: ما هم در اصفهان همانند بقیه کشور تلاش می کنیم که بدون هرگونه استرس، دلهره و اضطراب به مقابله با ویروس برویم و الحمدالله اتفاقات خوبی هم صورت پذیرفته و شهر در آرامش به سر می برد و تمامی امور در جریان است.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی مناسب به شهروندان صورت پذیرفته است و تلاشمان این بوده است که به عنوان مدیریت شهری در کنار دیگر مدیران اقدامات لازم را انجام بدهیم.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه در اولین اقدام برای مقابله با این ویروس فعالیت های اماکن فرهنگی و تفریحی را با هدف پیشگیری از شیوع بیماری و کاهش آسیب، تعطیل نموده ایم، افزود: با تدابیر لازم تلاش شده است حجم مراجعین به شهرداری ها و سازمان ها و اماکن دولتی را کاهش دهیم، ستادی نیز تحت عنوان ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهرداری تشکیل شده است.
نصر اصفهانی ادامه داد : در شهرداری برنامه ریزی لازم در راستای کاهش تشکیل جلسات غیر ضروری، ضدعفونی و گند زدایی محل بازی کودکان و وسایل حمل و نقل عمومی مثل اتوبوسهای شرکت واحد و مترو و آموزش لازم به ناوبران برای مقابله با کرونا انجام شده است.
رئیس شورای شهر اصفهان ادامه داد: اطلاع رسانی و آموزش های لازم را به شهروندان داده ایم و مباحث پیشگیری را دنبال کرده ایم.
با ورود به سال جدید طرح های گردشگری را به صورت جدی دنبال می کنیم
نصراصفهانی با عنوان اینکه، در ماه های اخیر و با ورود به سال جدید طرح های گردشگری را به صورت جدی دنبال می کنیم، خاطرنشان کرد: با اجرای این طرحها در تلاش هستیم اتفاقی را رقم بزنیم که بار دیگر استان و شهر اصفهان را به جایگاه واقعی خود برگردانیم.
وی اضافه کرد: اصفهان به عنوان مهد فرهنگ، هنر و تمدن افتخاری است برای کشور و این سرمایه هایی که در اصفهان وجود دارد باید مورد استفاده همگان قرار گیرد.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: در تلاش هستیم شرایط  و اتفاقات مناسبی برای مسافرین عزیز در نوروز در زمینه های استقرار مسافرین، حمل و نقل، تزئین و زیباسازی شهر و بازدید از جاذبه های شهر اصفهان را رقم بزنیم.
برای اجرای طرح اصفهان ۲۰۲۰ بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی درنظر گرفته ایم.
نصر با اشاره به اینکه با آغاز سال ۲۰۲۰ به طرح گردشگری اصفهان ۲۰۲۰ ورود پیدا کرده ایم، عنوان کرد: با اتفاق نظر شورای اسلامی شهر و شهردار محترم بودجه ای در حدود ۲۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۹ برای موضوع گردشگری اختصاص پیدا کرده است که امیدواریم زمینه تحققش فراهم شود.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر اصفهان

    منبع خبر

    شورای شهر اصفهان

    شورای شهر اصفهان یک شورای شهر در شهر اصفهان می باشد

      نظرات