محمد رضا مهدلو شهردار زرند: قاطعیت سید مهدی قویدل دادستان زرند در اجرای عدالت ستودنی بود.

محمد رضا مهدلو شهردار زرند: قاطعیت سید مهدی قویدل دادستان زرند در اجرای عدالت ستودنی بود.

مهندس مهدلو شهردار زرند از فعالیتها و حمایتهای دادستان زرند تقدیر و تشکر کرد و با اعلام اینکه یکی از مهمترین دغدغه های سید مهدی قویدل دادستان سابق زرند ایجاد فضایی امن در بین مردم بود گفت:برقراری امنیت و اجرای عدالت از خواسته های بحق شهروندان بوده که ایشان توانست بود به خوبی به این رسالت جامع عمل بپوشاند .

منتخب شورای شهر زرند به ورود پرونده های قضائی به دادگستری و دادسرای این شهرستان اشاره کرد و گفت: اقتدار دادستان سابق شهرستان زرند با مجرمین و اقدامات پیشگیرانه ایشان زمینه رضایت مردم را از دستگاه قضای شهرستان فراهم آورده است.

شهردار زرند حمایت وی از شهرداری را یکی از ارکان موفقیت این نهاد در کنترل ساخت و سازهای غیر مجاز دانست و گفت:خوشبختانه با درایت دادستان شهرستان زرند و تلاش پرسنل شهرداری با جدیت به ساخت و ساز غیر مجاز در سطح شهر برخورد شد و امروز شاهد حضور شهروندان برای دریافت مجوزهای لازم ان هم از طریق قانونی هستیم .

محمد رضا مهدلو به جایگاه شهرداری به عنوان یک نهاد اجرایی که نیاز به حمایت قانونی دارداشاره و تصریح کرد: شهرداری در سایه این حمایت ها باید در خصوص امور فرهنگی و ورزشی،عمرانی و خدماتی تلاش کند تا از این طریق شادابی و نشاط را بین مردم برقرار شود.

وی در پایان از همکاری سید مهدی قویدل دادستان سابق زرند تقدیر و تشکر کرد و برای حجت الاسلام بلوچ زاده دادستان جدید شهرستان ارزوی موفقیت نمود .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات