گزارش تصویری از ضد عفونی اماکن عمومی و پر تردد توسط تیم عملیاتی سازمان آتش‌نشانی / آتش نشانی رشت

گزارش تصویری از ضد عفونی اماکن عمومی و پر تردد توسط تیم عملیاتی سازمان آتش‌نشانی / آتش نشانی رشت

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی، بواسطه رخداد شیوع بیماری کرونا همت آتش نشانان برای مبارزه با این میهمان ناخوانده و نوع ظهور چندین برابر شده است.

بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی رشت با بیان اینکه جهت ضد عفونی، پاکسازی و گندزدایی برای پیشگیری و کنترل شیوع و سرایت این ویروس نوظهور تمام تلاش خود و ابزارهای موجود را بکار بسته ایم ادامه داد: کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت هر شب از ساعت 11 نسبت به ضدعفونی کردن و پاکسازی سطوح نیمکت های عمومی، ایستگاه های اتوبوس، عابر بانک ها و ... در سطح شهر رشت اقدام می کنند.

وی با بیان اینکه در این روزها تمامی ما میبایست با تمام توان همانند پرسنل خدوم و خط مقدم بیمارستان ها با تمام غیرت و پشتکار در خدمت شهر و شهروند باشیم ادامه داد: با امید به کنترل و ریشه‌کن شدن این بیماری از تمامی شهروندان خواستاریم تا ضمن حفظ و رعایت نکات ایمنی از بروز حوادث پیشگیری نمایند.

وی در ادامه ضمن تاکید بر رعایت نکات بهداشت فردی و نکات بهداشتی در خانه و محل کار ادامه داد: این روزها خانواده ها با استفاده از ترکیبات الکل و آب نسبت به گند زدایی سطوح اقدام میکنند که بدین وسیله از شهروندان خواسته می شود تا مراقبت بیشتری نسبت به نگهداری الکل"این مایع سریع الاشتعال"  داشته باشند و آن را در مکانی امن همچون بالکن و به دور از دسترس کودکان نگهدارند.

وی در پایان ضمن سپاس از تلاش آتش نشانان از تلاش تمامی همکاران خود در حوزه های مختلف همچون معاونت، روسای ایستگاهها، حوزه کارپردازی و.... که بطور شبانه روز در خدمت سازمان هستند تا روال کار به تعویق بر نخورد تشکر و قدردانی کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات