شرکت آب و فاضلاب گیلان با شهرداری رشت برای تهیه محلول  ضدعفونی همکاری می کند

شرکت آب و فاضلاب گیلان با شهرداری رشت برای تهیه محلول ضدعفونی همکاری می کند

شرکت آب و فاضلاب گیلان با شهرداری رشت برای تهیه محلول ضدعفونی همکاری می کند
شرکت آب و فاضلاب گیلان با شهرداری رشت برای تهیه محلول ضدعفونی همکاری می کند
در نشستی که بین مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان با رئیس شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، طرفین توافق کردند که شرکت آب و فاضلاب استان در تامین محلول ضدعفونی کننده معابر  شهری با شهرداری رشت همکاری و تعامل کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت در این نشست اسماعیل حاجی پور با اشاره به اهمیت ضدعفونی کردن معابر شهری با محلول مناسب در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: شهرداری رشت از نیروها و امکانات مناسب و کافی برای انجام این کار برخوردار است.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به توانمندی نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و کارگران خدمات شهری سازمان مدیریت پسماند گفت: اگر شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در زمینه تامین محلول ضدعفونی کننده با  مدیریت شهری مشارکت و همکاری نمایند این کار با سرعت عمل و دقت بیشتر انجام می شود.
در این نشست همچنین  سیدمحسن حسینی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان قول مساعد برای تامین محلول ضدعفونی لازم را به اعضای حاضر در جلسه داد.
وی گفت: شهرداری رشت می تواند روزانه 12 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده با غلظت 7000ppm از این شرکت تحویل بگیرد.
همچنین در این نشست مقرر شد تا سیستم ضدعفونی آب ژاول رشت با ظرفیت 50 هزار لیتر توسط شرکت آب و فاضلاب استان خریداری شده و پس از راه اندازی توسط شرکت سازنده دستگاه در اسرع وقت اقدامات لازم برای تولید محلول و تحویل به شهرداری رشت درجهت استفاده برای ضدعفونی صورت پذیرد.
گفتنی است در این نشست همچنین محمدحسن علیپور عضو شورای اسلامی شهر رشت، علیرضا حاجی پور رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت، بابک رمضانی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت و جمعی دیگر از مدیران شهری حضور داشتند.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر رشت

    منبع خبر

    شورای شهر رشت

    شورای شهر رشت یک شورای شهر در شهر رشت می باشد

      نظرات