مصرف آب در استان گلستان رکورد زد

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، " مهیار خسروی " با تاکید بر مدیریت صحیح مصرف آب در این مقطع زمانی اظهار داشت: از اواسط هفته گذشته سیستم های اندازه گیری و پایش این شرکت نشانگر این بود که به طور ناگهانی افزایش مصارف در شهر گرگان اتفاق افتاده که این مصرف مشابه با مصارف در گرم‌ترین روز های فصل تابستان بوده است.
وی در ادامه افزود: وظیفه این شرکت تامین آب بهداشتی و سالم برای هم استانی‌هاست ولی  مردم عزیز می‌توانند با رعایت الگوی صحیح مصرف، نیازهای آبی خود را در زمینه بهداشت و مقابله با شیوع ویروس کرونا متمرکز نموده و مصارف خود را در سایر بخش‌های غیر ضرور به حداقل کاهش دهند.
معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از تمامی مشترکان دعوت کرد تا  شستشوها و مصارف غیر ضروری  خود مانند خانه تکانی پایان سال را مدیریت نموده تا در این مقطع زمانی حساس، با مشکل کاهش فشار یا قطعی آب مواجه نشویم.
خسروی در پایان تاکید کرد: مدیریت مصرف آب به معنی مصرف صحیح آب بوده و می‌بایست در این برهه زمانی از شستشوهای غیر ضروری مانند شستشوی خودرو، حیاط، معابر و... خودداری کرده تا با مشارکت تک تک مشترکان عزیز انشاالله دغدغه کمبود آب را نداشته باشیم.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات