ضدعفونی کردن ایستگاه‌های آتش‌نشانی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خبر داد:

ضدعفونی کردن ایستگاه‌های آتش‌نشانی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از ضدعفونی کردن ایستگاه‌های آتش‌نشانی خبر داد.

به گزارش کرمان‌آنلاین به نقل از مدیریت ارتباطات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، رضا میرزایی با بیان این‌که سازمان آتش‌نشانی کرمان همواره یک روز در هفته را به ضدعفونی کردن ایستگاه‌های آتش‌نشانی اختصاص می‌داد، گفت: پس از ایجاد بحران شیوع ویروس کرونا در شهر کرمان، اقدامات بهداشتی و ضدعفونی کردن ایستگاه‌های آتش‌نشانی به‌صورت جدی‌تری در دستور کار قرار گرفته و فاصلۀ زمانی بین ضدعفونی کردن ایستگاه‌ها و تجهیزات کاهش پیدا کرده است.

وی افزود: هم‌چنین در این زمینه توصیه‌هایی به آتش‌نشانان شده است؛ ضمن این‌که وسایل بهداشتی مثل ژل‌های ضدعفونی‌کننده در ایستگاه‌ها توزیع شده است.

میرزایی در مورد تجهیزات و البسۀ آتش‌نشانان گفت: البسۀ عملیاتی آتش‌نشانان به‌صورت اختصاصی استفاده می‌شود، اما برخی از تجهیزات آن‌ها مثل فیس دستگاه تنفسی، طی هر شیفت جابه‌جا می‌شود که اگر استفاده شده باشد، حتماً پیش از تعویض شیفت، ضدعفونی می‌شود تا از ابتلای آتش‌نشانان به بیماری‌های مختلف به‌ویژه بیماری covid-19 جلوگیری شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان افزود: نکات بهداشتی شخصی نیز به‌صورت کامل ازسوی آتش‌نشانان رعایت می‌شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات