توزیع ماسک رایگان در مناطق کم برخوردار به همت سازمان فرهنگی شهرداری رشت

توزیع ماسک رایگان در مناطق کم برخوردار به همت سازمان فرهنگی شهرداری رشت

به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، حمیدرضا محمدی با اشاره به اهمیت مقابله با ویروس کرونا و لزوم پیشگیری از شیوع آن در میان شهروندان، اظهار کرد:با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با خانه کارآفرینی این سازمان، تولید ماسک در این مجموعه شروع و به حول قوه الهی در روزهای آتی به صورت رایگان در اختیار شهروندان شهر رشت قرار می‌گیرد .

سرپرست سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، با اشاره به نیاز شهروندانِ عزیزِ شهر رشت، به لوازم بهداشتی از جمله ماسک و دستکش، گفت: دغدغه بهداشتی شهروندان شهر رشت، برای مقابله با ویروس کرونا و ممانعت از شیوع آن، موجب شد تا این سازمان تولید تعداد قابل توجهی از ماسک را در دستور کار خود قرار دهد .

وی همکاری نهادها و سازمانهای مختلف با دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با شیوع این بیماری را ضروری دانست و افزود: سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت،

در یک فضای ایزوله و کاملا بهداشتی با استفاده از امکانات موجود به تولید ماسک پرداخته تا بخشی از دغدغه بهداشتی شهروندان، برطرف گردد .

محمدی با تاکید بر لزوم توجه به مناطق کم برخوردار برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بیان کرد: سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، پس از تولید ماسک، آنها را بااولویت محلات کم برخوردار شهر رشت بین مردم به صورت رایگان توزیع می کند .

سرپرست سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، با بیان اینکه مردم با همراهی و همدلی خود، ویروس کرونا را شکست داده و به مقابله با آن می پردازند، تصریح کرد:سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، علاوه بر تولید و توزیع ماسک، با فعالیت فرهنگی و اجتماعی،نکات بهداشتی را یادآوری کرده و با تولید محتوا، گام مهمی در راستای آگاهی بخشی میان مردم برداشته است .

وی با ابراز امیدواری از پیروزی مردم شریف رشت در مقابله با این میهمان ناخوانده، افزود: سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، در مقابله با این بیماری، خود را کنار مردم دانسته و از هیچ تلاشی برای شادی و سلامتی شهروندان عزیز رشت دریغ نمی کند .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات