پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی(ع)

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی(ع)

شکرخدا که آفتاب فتوّت از افق کعبه دمید و شبنم شرافت بر گلبرگ هستی نشست.

۱۳ رجب سرآغاز طلوع مردی از مردان خورشید، مظهر مردانگی و نمونه کامل انسانیت برای تمام دوران های تاریخ است. کسی که بزرگمرد عدالت و معنویت، مظهر شجاعت و انسانیت بوده و خواهد بود.

امام علی(ع) قرآن ناطق دین اسلام بود که با فداکاری ها و منش والای خود، در مقاطعی حساس چه با شمشیر و کلام فاخر خود و چه با صبر و سکوت پیشه نمودن، به توسعه دین اسلام، این قانون رستگاری بشریت کمک شایانی نمود.

بي ترديد حضرت علي(ع) ياور راستين و هميشگي پيامبر اسلام (ص)، در ترويج و گسترش دين مبين اسلام و ارزشهاي الهي و توحيدي آن، تلاش بسيار و نقش بسزايي داشته و عدالت بزرگترين شاخص بزرگ مردي است كه در مسند قضاوت هيچگاه از آن عدول نكرد و همواره پيروان خود را به اين امر الهي فرا خواند.

شيوه و منش مردانگي، شجاعت و رستگاري امام علي(ع) آنچنان پرفروغ و درخشان است كه الگويي ايده آل براي يك زندگي موفق انساني و اسلامي به شمار مي آيد.

اینجانبان فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت این امام همام و روز پدر را به شهروندان ساروی خصوصاً پدران معظم شهدا و ایثارگران تبریک گفته و امیدواریم با همراهی همه شهروندان و همت همکارانم در مجموعه مدیریت شهری، شاهد روزهایی سرشار از برکت و موفقیت برای شهرمان باشیم.

همچنین برخود لازم می دانیم روز پدر را صمیمانه به همه پدران فداکار شهرمان ساری تبریک و تهنیت عرض نموده و برای آنان در تمامی مراحل زندگی آرزوی توفیق و سلامتی داریم.

علیجان شمشیربند عباس رجبی

رییس شورای اسلامی شهر ساری                                               شهردار ساری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات