پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه به مناسبت فرا...

به گزارش روابط عمومی، درویشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه، طی پیامی ولادت حضرت علی (ع) را تبریک گفت: متن پیام بدین شرح است :

به نام خدا

فرا رسیدن سالروز طلوع خورشید زندگی ، اولین اختر تابناک آسمان امـامت و ولایت حضرت امیرالمومنین علی(ع) مظهر علم، عدالت، سخاوت و شجاعت و همچنین روز پدر را به همه مسلمانان  بویژه همکارانم تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم .

در سیزدهمین روز از ماه مبارک رجب، مولودی در خانه کعبه قدم بر جهان هستی گذاشت که برهان دین بر خلق بود. شجاع ترین یاور مظلومان که تاریخ بشریت را با حماسه و رشادت‌های بی‌ نظیر خود در عرصه‌های عبودیت و انسانیت متحول ساخت. فصل به فصل زندگانی پر بار این امام همام از نخستین روزهای ترویج یگانه پرستی در فضای کفرآلود و پر مخاطره مکه و شجاعت بی بدیل ایشان در میدان های نبرد گرفته تا  گسترش اسلام و پذیرفتن مسئولیت  قضاوت و رهبری امت  همه و همه سرشار از پند و حکمت و معرفت است .

حضرت  علی(ع)  با پرورش نیکوترین فرزندان در مکتب آزادگی و انسانیت  نیز برای پدران جهان برترین نمونه و الگو است. از این رو، فرخنده زاد روز  یگانه مولود کعبه، شایسته ترین روز برای گرامیداشت مقام پدر است. پدرانی که می کوشند فرزندان این مرز و بوم را  به شایستگی  پرورش دهند و با حق و حقیقت آشنا کنند .

با تبریک مجدد این عید فرخنده و گرامیداشت روز پدر از آستان حضرت احدیت، برای تمامی مردان و پدران عزیز ایران اسلامی عزت، سربلندی و سلامتی سعادت دنیوی و اخروی مسئلت می نمایم .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات