موزه ها و اماکن تاریخی آذربایجان شرقی تعطیل شد

موزه ها و اماکن تاریخی آذربایجان شرقی تعطیل شد

به گزارش شهریار، مرتضی آبدار با اشاره به مصوبه کمیته استانی مبارزه با کرونا مبنی بر ممنوعیت سفر به استان در راستای مقابله با این بیماری، اظهار داشت: به منظور پیشگیری، کنترل و مقابله با شیوع ویروس کرونا دستورالعمل ممنوعیت پذیرش میهمان در مراکز اقامتی غیر رسمی استان اعم از مدارس، خانه‌های معلم، میهمان‌سراها، سراهای ورزش، زائرسراها و… به دستگاه‌های مرتبط ابلاغ شد.

او ادامه داد: همچنین از ایجاد هرگونه کمپ‌های عمومی گردشگری و برپایی چادر در محیط پارک‌ها با نظارت گشت‌های ویژه نظارتی مشترک جلوگیری خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در ادامه تاکید کرد: همچنین تمام اماکن گردشگری نظیر موزه‌ها، سایت های تاریخی- فرهنگی، امام‌زاده های مرتبط با اداره کل اوقاف، اداره کل میراث فرهنگی، شهرداری ها و ارگان های نظامی دانشگاه ها تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

آبدار در خاتمه تاکید کرد: امن‌ترین مکان برای روزهای اوج شیوع این بیماری منزل است و از عموم شهروندان محترم تقاضا داریم با پرهیز از رفت و آمد های غیر ضروری یارگیر مدافعان سلامت باشند و یقین داشته باشند که با وحدت و همدلی بر این بیماری فائق خواهیم شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات