دو اقدام زیربنایی برای تقویت برق شهرستان ماهشهر

دو اقدام زیربنایی برای تقویت برق شهرستان ماهشهر

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: این شرکت خط 132 کیلو ولت ماهشهر 400 به جراحی 3 را از شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر تحویل گرفته و آن را تکمیل و به بهره برداری رسانده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ اظهار داشت: این خط 25 کیلومتر مدار داشته و ارزش سرمایه گذاری پروژه بالغ بر 187 میلیارد ریال بوده است.
وی تقویت زیرساخت های برق ماهشهر و تغذیه برق شهرک بعثت و جراحی در این شهرستان را از مهم ترین اهداف برقداری این خط عنوان کرد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 159 کیلومتر مدار به بخش انتقال و فوق توزیع شبکه تحت نظارت این شرکت در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد اضافه شده است.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان همچنین خبر از واگذاری پست و خط بعثت ماهشهر به این شرکت داده و افزود: با توافقات فی مابین وزارت نیرو و نفت پست و خط مذکور تحویل این شرکت شده است.
دشت بزرگ تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شود پست و خط بعثت در تابستان 1400 با سرمایه گذاری 90 میلیارد ریالی به بهره برداری برسد و 100 مگاولت آمپر به ظرفیت شبکه برق خوزستان اضافه شود.
تمام/

لینک اصل خبر در سایت شرکت برق منطقه ای خوزستان

  منبع خبر

  شرکت برق منطقه ای خوزستان

  شرکت برق منطقه ای خوزستان

  شرکت برق منطقه ای خوزستان یک شرکت در شهر اهواز می باشد

   نظرات