حمایت از سرمایه گذاران و فعالان طرحها و مجتمع های آبهای درمانی در...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل بر حمایت از سرمایه گذاران و فعالان طرحها و مجتمع های آبهای درمانی در استان خبر داد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار تسنیم به تعطیلی مجتمع های آب درمانی استان اردبیل به ‌دلیل شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: شیوع ویروس کرونا در استان  موجب تعطیلی موقتی مجتمع های آب درمانی شده است و مطابق قراردادهای فیمابین شرکت آب منطقه ای با مالکان و مستاجران آبهای درمانی در استان اردبیل، از مجتمع های آب درمانی در حال بهره برداری حمایت خواهد شد و جبران بخشی از خسارتها می گردند و آب بها یا اجاره بهای آنها متناسب با ایام تعطیلی اجباری آب درمانی ها، تعدیل میشود .

مهندس عباس جنگی مرنی افزود: با اعمال این حمایت قانونی شرکت آب منطقه ای اردبیل از سرمایه گذاران در آب های درمانی، بخشی از خسارت مجتمع های آب درمانی استان جبران میشود و انشاالله در آینده با رفع کامل شیوع ویروس کرونا، شاهد رونق دوباره فعالیت های گردشگری در حوزه آبهای درمانی استان باشیم .

وی بر اهمیت سرمایه گذاریهای انجام شده در آب های درمانی استان اردبیل تاکید کرد و صیانت سرمایه های این حوزه و مدیریت بهینه چشمه های آب گرم را  رسالت شرکت آب منطقه ای اعلام کرد .

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در پایان افزود: تامین آب بیش از سی مجتمع آب گرم در شهرستانهای سرعین، مشکین شهر، اردبیل، نیر و کوثر با شرکت آب منطقه ای اردبیل می باشد .

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات