در نشست شهردار زرند با مربیان باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری فعالیتهای سال 99 این باشگاه مورد بررسی قرار گرفت .

در نشست شهردار زرند با مربیان باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری فعالیتهای سال 99 این باشگاه مورد بررسی قرار گرفت .

اولین نشست برنامه ریزی و هماهنگی مربیان باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری زرند در رشته فوتبال با حضور محمد رضا مهدلو شهردار،محمد جواد عربپور معاون فرهنگی واجتماعی ،حمید سیستانی مسئول و مربیان این باشگاه برگزار شد .

مهندس مهدلو شهردار زرند در این نشست با اعلام اینکه سرمایه گذاری در ورزش ،جامعه را بیمه خواهد کرد گفت:فعالیت و برنامه ریزی برای سلامت جسم و روح مردم،جامعه را توانمند و دانا خواهد کرد .

مهندس محمد رضا مهدلوبا اعلام اینکه نگاه ما به باشگاه شهرداری باید با گذشته فرق داشته باشد و با برنامه ریزی مشکلات را از سر راه برداریم گفت:نمی خواهیم کارمان را در این باشگاه بایک موج بزرگ شروع نمائیم بلکه دوست داریم به صورت پلکانی تمامی مشکلات را برطرف و در یک مسیر درست قرار گیریم .

منتخب شورای شهر زرند تصریح کرد:سعی نداریم در مرحله اول به دنبال ورزش قهرمانی گام برداریم بلکه یکی از وظایف شهرداری توسعه ورزش، تسهیل امور مربوط به آن و ایجاد ساختارهای لازم برای ورزش می باشد .

وی از فعالیتهای حمید سیستانی زاده مسئول باشگاه و مربیان این باشگاه قدردانی کرد و افزود:در عرصه ورزشی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و از سرمایه های عظیم شهرستان در این زمینه نهایت استفاده را خواهیم برد .

وی از ایجاد یک زمین ورزشی برای باشگاه شهرداری خبر داد و گفت: در فاز اول نقشه برداری این زمین به انجام رسیده و در حال پیاده نمودن نقشه های زیر ساختی این مجموعه می باشیم .

وی همچنین از تخصیص یک دستگاه مینی بوس در راستای درآمد زائی باشگاه گفت و تصریح کرد:امیدوارم بتوانیم با همکاری یکدیگرگامهای خوبی در ورزش شهرستان برداریم .

حمید سیستانی زاده مسئول باشگاه نیز در این نشست از حمایتهای شهردار زرند تقدیر و به ارائه گزارشی از اقدامات دو ساله این باشگاه پرداخت و گفت: خوشبختانه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری با استفاده از مربیان باتجربه و متخصص سعی دارید گامهای خوبی در کسب استعدادهای شهرستان بردارد .

سیستانی زاده تصریح کرد:دید باز شردار و اعضای شورای شهر باعث شد تا این باشگاه بتواند برنامه های خود را به خوبی اجرائی نماید و به موفقیتهای خوبی دست پیدا کند .

وی به اهداف این باشگاه در سال 1399 اشاره و تصریح کرد: راه اندازی ورزش کارکنان ،راه اندازی ورزش خانوادگی ویژه خانواده های ورزشکاران این باشگاه،اخذ مجوز از شورای شهر برای این باشگاه و را اندازی پایگاههای استعداد یابی در تمام شهرستان را در سال آینده با جدیت دنبال خواهیم کرد.

شایان ذکر است در ادامه این نشست مربیان به ارائه نظرات و دیدگاههای خود در خصوص مسائل مختلف باشگاه پرداختند .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات