مهندس متولي زاده در آيين توديع و معارفه فرمانده سابق ...

به گزارش پايگاه خبري توانير ،مهندس محمد حسن متولي زاده مديرعامل شركت توانير در اين مراسم با اشاره به تاكيدات مقام معظم رهبري در خصوص اصلاح الگوي مصرف و مقاوم سازي اقتصاد، اظهار داشت: ما به عنوان بسيجي ،تابع ولايت هستيم و بايد فرمايشات ايشان را در سياستهاي ابلاغي ،پيرامون اصلاح الگوي مصرف و مقاوم سازي اقتصاد در اولويت بگذاريم و همچنان كه تاكنون در اين عرصه ها پيشتاز بوديم ،اقدامات را پيگيري كنيم.
مديرعامل توانير اصلاح الگوي مصرف و مقاوم سازي اقتصاد در صنعت برق را با ثمرات فراواني همراه دانست و خاطرنشان كرد: پيشتازي توانير دراين عرصه، اقبال سازمان برنامه و بودجه و حركت ساير سازمانها از جمله وزارت نفت در اين مسير را به همراه داشته است.
وي تلاش در اين زمينه را فرصت خوبي براي خدمت به كشور و مقاوم سازي اقتصاد عنوان و از نقش موثر مركز بسيج وزارت نيرو و توانير در موفقيتهاي حاصل شده تقدير كرد.
مهندس متولي زاده همچنين با قدرداني از تلاشها وخدمات مهندس احمديزدي فرمانده سابق حوزه مقاومت بسيج توانير، ويژگيهاي برجسته اخلاقي و فني ايشان را در كسوت يك نيروي بسيجي مورد توجه قرارداد و براي ايشان سلامتي و بهروزي خواستار شد.
مديرعامل توانير با اشاره به سوابق مهندس عليرضا پور فرمانده حوزه مقاومت بسيج توانير،جديت و پشتكار را از ويژگيهاي ايشان برشمرد و پيگيري برنامه ها با  تلاش مضاعف ،تمركز و سرعت عمل را كه لازمه كار جهادي است ،مورد تاكيد قرار داد.
در ادامه مهندس داود طارمي فرمانده مركز بسيج وزارت نيرو با اشاره به اقدامات پيشگامانه حوزه مقاومت بسيج توانير در زمينه كاركردهاي عمومي و تخصصي كه با مساعدت و همياري مديران مجموعه برق كشور حاصل شد از مهندس احمد يزدي فرمانده سابق حوزه بسيج توانير به پاس خدمات ارزشمند در ارتقاي كاركرد تخصصي بسيج  به ويژه در حوزه مصرف بهينه برق قدرداني كرد و افزود: مهندس عليرضاپور چهره شناخته شده بسيج است و اميدواريم شاهد ارتقاء هرچه بيشتر سازمان بسيج در هر دو حوزه تخصصي و عمومي باشيم و روند حركت بسيج در ادارات با سرعت بيشتر در خدمت كارآمدتر كردن صنعت برق قرار بگيرد.
وي افزود: شركت توانير با مساعدت مديرعامل وبا هوشياري و تدبير،طرحهاي خلاقانه و اثربخشي ارايه مي كنند و خوشبختانه مجموعه توانير در راس ساير شركتها قرار دارد و اميدواريم اين روند ادامه پيدا كند.
مهندس طارمي هدايت كاركردهاي تخصصي به سمت استانها و برپايي نمايشگاههاي استاني دستاوردهاي بسيج را 2 اقدام مهم بسيج براي كمك به كارآمدتر شدن صنعت برق در سال 99 ذكر كرد و به تبيين ماموريت مركز بسيج وزارت نيرو در 3 حوزه كاركردهاي نظامي ،امداد و نجات و كانون متخصصان پرداخت.
اين مراسم با ارايه گزارش عملكرد بسيج شركت توانير در حوزه كاركردهاي عمومي و تخصصي طي يك سال و نيم گذشته از سوي مهندس احمد يزدي و تبيين برنامه هاي حوزه بسيج توانير از سوي مهندس عليرضاپور همراه بود.
لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات