ضدعفونی کردن ارومیه تداوم دارد

ضدعفونی کردن ارومیه تداوم دارد

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه  گفت: ضدعفونی کردن ارومیه تداوم دارد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه، علی شایگان با اشاره به ضدعفونی کردن سطح شهر ارومیه اظهار کرد: دستگاه مه‌پاش که به تازگی توسط سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه جهت سم پاشی درختان و فضاهای سبز با ویژگی و کارآیی بسیار بالا طراحی و ساخته شده بود، در جهت کمک به عدم شیوع ویروس کرونا و ضدعفونی مراکز عمومی شهر ارومیه با موفقیت با حضور مسئولین مرکز کنترل بهداشت محیط ارومیه، مورد آزمایش و بهره برداری در این زمینه قرار گرفت.

وی افزود: این دستگاه و یگان آن در جهت کمک به عدم شیوع ویروس کرونا در اختیار مرکز کنترل بهداشت محیط شهرستان ارومیه خواهد بود و با این مرکز همکاری می‌کند.

شایگان گفت: از چند روز بعد از شیوع ویروس کرونا، سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه اقدام به ضدعفونی کردن اماکن مختلف شهر کرده و روزانه ۴۰ دستگاه سمپاش الکتریکی با همراهمی عوامل سازمان  و با استفاده از مواد ضدعفونی آب ژاول و اتانول مناطق مختلف شهر را ضدعفونی کردند.

این مسئول ادامه داد:  محله‌ها هم تجهیزات پارکی (شامل وسایل بازی کودکان و وسایل ورزشی و مبلمان پارکی و کلیه وسایل عمومی که در پارکها موجود هست و سرویس‌های بهداشتی پارک ها و مناطق ۵ گانه همچنین مراکز اداری و عمومی در طرح ضدعفونی قرار دارند.

رئیس سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه در ادامه تصریح کرد : تانکر مه‌پاش نیز همراه با سایر ارگان‌های شهرداری ارومیه و سایر نهادها به صورت  شبانه ‌روزی از ساعت ۲۲ به بعد  به ضد عفونی معابر و خیابان‌های هسته مرکزی و معابر پرتردد شهری مشغول است و فعالیت خود را از تاریخ دهم اسفند شروع کرده و تاکنون نیز ادامه دارد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات