گذر موفق از پيك تابستان و پويش #هر هفته الف ب ايران از جمله توفيقات سال 98 است

گذر موفق از پيك تابستان و پويش #هر هفته الف ب ايران از جمله توفيقات سال 98 است

به گزارش پايگاه خبري توانير ، مهندس محمد حسن متولي زاده رئيس محترم هيئت مديره و مديرعامل شركت توانير در پيامي به مناسبت فرا رسيدن  نوروز 1399، ضمن آرزوي سلامتي براي همه مردم ايران، به بيان گوشه اي از توفيقات سال 98 پرداخت.


در اين پيامده است:

با استعانت از درگاه خداوند بزرگ و در آستانه سال نو فرصت را مغتنم شمرده، ضمن قدرداني از تلاش هاي خالصانه همكاران در سال 1398، ايامي سرشار از آرامش ،سعادت و سلامت براي همه عزيزان و خانواده محترمتان طلب مي نمايم.
بي شك سال 1398يكي از بحراني ترين سالها طي ساليان اخير بود. وقوع حوادث غير مترقبه دراقصي نقاط كشور از جمله وقوع سيل، زلزله، بارش برف سنگين و طوفان از يك سو و اعمال تحريم هاي ناعادلانه و ظالمانه، هر يك مي توانست در روند خدمت رساني به مردم شريف ايران خلل ايجاد كند. اما در پرتو همدلي، تعهد و مسووليت پذيري شما عزيزان از اين بحران هاي سخت يكي پس از ديگري با موفقيت گذر كرديم و برگ هاي زرين ديگري به ديباچه پر افتخار اين صنعت افزوده شد.
علاوه بر اين، اهتمام وزارت نيرو و شما عزيزان براي اجراي طرحهاي توسعه اي درقالب پويش هر هفته الف ب ايران و تلاش هاي همه دست اندركاران براي پايداري شبكه برق و گذر موفق از پيك تابستان و ايجاد تحول در فرايندهاي ارايه خدمت، بهره مندي از فناوري هاي نوين و بهبود نحوه خدمت رساني از جمله توفيقات سال 98 است كه به موازات ساير موفقيت ها حاصل شده است.
اينك با سپاس از مساعي و همت تك تك شما همكاران ارجمند و ساعي، براي همه مردم شريف ايران و خصوصا همكارانم در صنعت برق  در اين روزها كه كشور عزيزمان درگير شيوع بيماري كرونا است آرزوي  صحت و سلامتي دارم.

محمدحسن متولي زاده
رئيس محترم هيئت مديره و مديرعامل شركت توانير

لینک اصل خبر در سایت سایت خبری شرکت توانیر

    منبع خبر

    سایت خبری شرکت توانیر

    سایت خبری روابط عمومی شرکت توانیر

      نظرات