۲۲ حادثه در شب چهارشنبه آخر سال۹۸در مشهد

۲۲ حادثه در شب چهارشنبه آخر سال۹۸در مشهد

۲۲ حادثه در شب چهارشنبه آخر سال۹۸در مشهد

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از انجام ۲۲ ماموریت مرتبط با شب چهارشنبه آخر سال توسط آتش نشانان مشهدی خبر داد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با بیان این مطلب گفت: در مجموع طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۹۰۰ تماس با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی برقرار شد، که در مجموع ۸۸ عملیات توسط آتش نشانان انجام شد که ۲۲ مورد آن منجر به اعزام گروه های آتش نشانی در محل ماموریت های مربوط به شب چهارشنبه آخر سال شد.
وی افزود: دو مورد از این حوادث انفجار ترقه در منزل مسکونی و یک مورد نیز انفجار ترقه در کنار خودروی سواری پارک شده بوده و بقیه حوادث نیز مربوط به حریق های جزئی لاستیک و ضایعات بوده است.
آتشپاد دوم امیر عزیزی خاطرنشان کرد: در این حوادث متاسفانه ۴ شهروند دچار جراحت شدند که با همکاری تکنسین های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد یادآور شد: امسال با همکاری خوب شهروندان، شب چهارشنبه آخر سال در مقایسه با سال گذشته از وضعیت بهتری برخوردار بوده و شمار حوادث کاهش یافته است که امیداست این آمار همچنان رو به کاهش بوده و دیگر شاهد حادثه ای نباشیم.
گفتنی است؛ سال ۹۷ تعداد ماموریت های گزارش شده به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مشهد در شب چهارشنبه آخر سال ۳۶ مورد بوده است .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات