آسفالت ریزی ۳۲۷ تنی در طرح استقبال از بهار

آسفالت ریزی ۳۲۷ تنی در طرح استقبال از بهار

به گزارش شهریار، اکبر پور خردمند در تشریح این خبر گفت: طرح استقبال از بهار شامل انجام اقدامات مختلف در حوزه شهری بود که به واسطه این طرح در فازهای مختلف نیروهای خدمات شهری و اجرایی و فضای سبز شهرداری منطقه، این حوزه را برای فصل بهار آماده کرده اند.
او با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای مناسب سازی آسفالت خیابان‌های اصلی و محلات نیزتوضیح دادوگفت: مناسب سازی و اصلاح آسفالت‌های معابر اصلی و فرعی و محلات در راستای استقبال از بهار در دستور کار قرار گرفت که این عملیات از روزهای نخستین اسفند ماه کلید خورد.
پور خردمند افزود: آسفالت ریزی و لکه گیری در دو فاز انجام شد که فاز نخست از اول اسفند تا نیمه این ماه و فاز دوم از پانزدهم تا بیست و هفتم اسفند عملیاتی شد که فاز نخست شامل ترمیم و آسفالت ریزی معابر اصلی و فاز دوم چاله زدایی معابر فرعی و محلات را در برگرفت.
او لکه گیری و چاله زدایی در فاز نخست از اول اسفند تا پانزدهم این ماه را شامل ۱۹۱  تن آسفالت عنوان کرد و تصریح کرد: در فاز دوم این عملیات که از پانزدهم تا بیست و هفتم اسفند به طول انجامید ۱۳۶ تن آسفالت ریزی انجام گرفت .
شهردار منطقه هفت تبریز میزان آسفالت ریزی در تمامی معابر اصلی و فرعی و محلات را ۳۲۷ تن اعلام کرد که در طرح استقبال از بهار طی اسفندماه عملیاتی شد.
پور خردمند همچنین یادآور شد: عملیات آسفالت ریزی در قالب اصلاح مشکلات و چاله‌زدایی بوده که با مساعد شدن شرایط جوی آسفالت ریزی اساسی در سال جدید صورت خواهد گرفت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات